انتخاب متقاضیان عمل بینی

بهترین کاندیدهای عمل زیبایی بینی افرادی هستند که نقایص مشخص داشته و  قبل از انجام عمل زیبایی بینی باجراح همکاری کافــی داشته و نسبت به عمل زیبایی بینی ونتایج آن توجیه هستند .

بزرگترین مشکل یک جراح عمل زیبایی بینی کدام است ؟

بزرگترین مشکل جراح عمل زیبایی بینی تشخیص دادن برخی بیمارانی است که از جراح عمل زیبایی بینی خود توقع معجزه دارند و حاضر نیستند قبول کنند که جراح بینی هم تا حدی می تواند توقعات بیماران متقاضی عمل زیبایی بینی خود را برآورده کند . به عبارت دیگر برخی بیماران متقاضی عمل زیبایی بینی توقعات ایده الیستی دارند نه توقعات رئالیستی . نکته دیگری که در عمل زیبایی بینی نیز وجود دارد اینست که در جراحی زیبایی بینی نمی شود هند سی فکر کرد بلکه تقارن خود بینی نیز مهم است و باید نتیجه عمل زیبایی بینی در کل صورت سنجیده شود . ولی بطور کلی انگیزه بیمار برای این عمل زیبایی بینی بسیار مهم و کمک کننده است و این عمل جراحی زیبایی بینی برخلاف اینکه برخی فکر می کنند فقط بریدن و دوختن نیست بلکه آمیزه ای از دانش ، هنر و تجربه جراح است .

چه افرادی کاندید عمل زیبایی بینی هستند ؟

بینی یک عضو مرکزی در صورت است و نقش محوری در آن دارد . بنابراین مشکلات بینی هم از نظر ظاهر وهم از نظر عملکرد بینی ، سایر اعضا صورت را تحت تاثیر قرار می دهد . این تاثیر می تواند خوب یا بد باشد ، اشخاصی که دارای دلایل مستدل و هدفمندی در تغییرات مورد نظر در بینی خود هستند ، می تواند با انجام مشاوره و معاینه بالینی اقدام به این عمل زیبایی بینی کند . انجام عمل جراحی برای زیبایی بینی در جهت جوان ترشدن عوارض مهم روحی و روانی دربیمار برای شادابی وی ایجاد می کند .اما دسته دیگری از بیماران وجود دارند که به علل دیگری غیر از زیبایی مانند ضربه ها ، تصادفات و شکستگی های استخوان بینی دچار مشکل در ظاهر و عملکرد بینی هستند . که از این عمل زیبایی بینی این بیماران نیز بهره مند می شوند . بطور کلی مهمترین مساله در عمل زیبایی بینی انگیزه خود فرد برای رینوپلاستی است و انجام عمل زیبایی بینی به میزان رضایت فرد از ظاهر بینی خود بستگی دارد .

برای مطالعه " انتخاب صحیح کاندید جراحی بینی" کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است