انواع جراحی عمل بینی

انواع جراحی عمل بینی :

 

ــ جراحی های  عمل بینی را به دو دسته کلی تقسیم می کنیم:

 

1-جراحی های  عمل بینی  که در قدیم خیلی معمول بوده و روش های کاهشی است که الان خیلی از جراحان  عمل بینی ، این روش را دارند ولی اینها نتایج درازمدت شان ثابت شده که دچار افتادگی بینی می شوند و علاوه بر این افتادگی بینی  ، که در حقیقت یکی از عوارض این جراحی های  عمل بینی است  ، به خاطر تضعیف ساپورت بینی ممکن است بدشکلی های دیگری نیز ایجاد شود و ناهمواری هایی به وجود بیاید که فرم بینی تغییر کند.

 

2- جراحی های  عمل بینی  است که تقویتی است و سعی بر این است که بر استحکام غضروف بینی افزوده شود. این جراحی های  عمل بینی  در درازمدت ، نتایج بهتری دارند و بینی از ثبات بیشتری برخوردار است؛ به خصوص بینی های مردم خاورمیانه و کشور ما که  بیشتر دچار افتادگی بینی  است.

برخلاف تصور عموم ، خیلی ها تصور می کنند بینی ای که بلند و افتاده است ، ما باید یک چیزی از آن کم کنیم ولی اگر ما از این بینی  چیزی کم بکنیم ، ممکن است اوایل اش بعد از عمل این بینی ، نوک بینی   بالاتر برود ولی در درازمدت چون ساپورت اسکلتی بینی ضعیف شده ، پوستی که روی بینی است ، شل شده و به مرور زمان افتادگی بینی   پیدا می کند؛ درحالی که برخلاف تصور عموم مردم ، بینی هایی که در خیلی مواقع دچار افتادگی هستند ، یک چیزی هم کم دارند که اسکلت و حمایت اسکلتی بینی باید تقویت شود ، ما با این روش پیوندها و تقویت اسکلت بینی طوری این پیوندها را کار می گذاریم که این پوست بینی ، اصلا نمی تواند بیفتد و حالتی است که نتایج آن در درازمدت ثبات بیشتری را برای بینی ایجاد می کند.

در جراحی های بینی هم همیشه نتایج درازمدت است که مهم است ، نه نتایج کوتاه مدت و نتایج اولیه که متغیر است و با گذشت زمان مشخص می شود.

 

برای مطالعه  " بهترین  نتایج در عمل جراحی بینی " کلیک کنید .

 

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد .

 

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است