بهترین نتیجه عمل زیبایی بینی

امروزه حضور جراحی پلاستیک و زیبایی بیش از هر زمان دیگری در فرهنگ‌های مختلف احساس می‌شود با وجود پیدایش برنامه‌های تلویزیونی با موضوع عمل زیبایی بینی ،همچنان موضوع جالبی برای گفتگوهای تلویزیونی، بخش‌های خبری، و مقالات مجلات خانوادگی به شمار می‌رود. گاهی خود شما درباره‌ی عیب‌های مربوط به زیبایی‌تان با دوستان یا همکارانتان صحبت می‌کنید.

ردپای عمل زیبایی بینی در همه جا دیده می‌شود. با این حال علی‌رغم چنین حجم اطلاعاتی، جراحی پلاستیک و عمل زیبایی بینی همچنان در هاله‌ای از اطلاعات نادرست و تصورات غلط پوشیده و مخفی است.

ممکن است شنیده باشید که در حال حاضر بهترین زمان انجام عمل زیبایی بینی است. روش‌های مختلفی در ارتباط با عمل زیبایی بینی وجود دارد؛ اما باید دانست که چه مقدار آن بازارگرمی است و چه میزان واقعیت دارد؟

افزایش بی‌سابقه‌ای در جراحی زیبایی در عموم مردم دنیا دیده می‌شود. بین سالهای ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۰ تعداد عمل‌های زیبایی بیش از دو برابر افزایش یافت، یعنی تنها در ایالت متحده از یک میلیون در سال به سالانه سه میلیون افزایش یافت. از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۸ نیز این میزان دوباره دو برابر شد.

عمل زیبایی بینی

انتظار می‌رود تا زمانی که افرادی از سنین مختلف و با هر شغلی، و از هر طبقه‌ای در پی عمل زیبایی بینی باشند این رشد فوق‌العاده ادامه یابد. اما برخلاف محبوبیت عمل زیبایی بینی ، هر کسی نباید آن را انجام دهد. تنها خودتان هستید که تصمیم می‌‌گیرید آیا به جراحی زیبایی بینی نیاز دارید یا خیر، که البته تصمیم ساده‌‌ای نیست. یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید مشاوره با یک جراح پلاستیک و زیبایی بینی است.

افزایش قابل توجه عمل زیبایی بینی باعث شده متقاضیان احتمالی نتوانند جراحان ماهر را بیابند. زمانی بود که تنها جراحان پلاستیک بینی چنین عمل‌هایی را انجام می‌دادند ولی در حال حاضر بسیاری از پزشکان دیگر وارد این حوزه شده‌اند. حتی اگر این پزشکان هیچ دوره‌ی رسمی در زمینه‌ی جراحی زیبایی نگذرانده باشند، گاهی برخلاف قانون اقدام به تبلیغات می‌کنند. حتی ممکن است با تجربه‌ترین متقاضیان گول بخورند.

در عمل زیبایی بینی یافتن یک جراح مجرب تنها یکی از موانعی است که با آن روبرو خواهید شد. زمانی که به دنبال یک نتیجه زیبا و مطمئن از عمل زیبایی بینی خود هستید باید رویکردی برنامه‌ریزی شده و منظم را در پیش گیرید.

برای آشنایی با نشانه های عمل بینی موفق روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است