بینی بزرگ

برترین ها ی بینی بزرگ 

  بینی بزرگ معضل بزرگی است؛ اینکه نتوانی به تعداد بسیار زیادی از مردم بگویی که تصورشان درباره بینی بزرگ  اشتباه است. اینکه برخلاف آنچه  در مورد بینی بزرگ تصور می‌کنند مشکل چیز دیگری است. این حکایت کشدار و طولانی کوچک کردن بینی در ایران است. اینکه بیماران بی‌شماری هر روز به مطب‌های جراحان بینی مراجعه می‌کنند و از آنها می‌خواهند بینی‌شان کوچک شود؛ پره‌های بینی  بزرگ ،بزرگ است،بینی قوز دارد، نوکش بزرگ است وغیره. اما واقعیت چیز دیگری است؛ اینکه شاید برخلاف تصور همه بینی نه تنها نباید کوچک شود بلکه لازم است حتی بزرگتر شود؛ اینکه برخلاف تصور بسیاری  بینی بزرگ  شاید بینی را زیباتر کند.

آیا بینی زیبا حتما کوچک است ؟

بسیاری از مردم تصور می‌کنند بینی اگر قرار است زیبا باشد باید حتما کوچک باشد. این طرز فکر کاملا اشتباه است ، بلکه  زیبایی در هارمونی و هماهنگی اجزای صورت است نه بزرگی یا کوچکی بینیبینی هم در همین راستا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. باید بین اجزای مختلف صورت هماهنگی وجود داشته باشد؛ همین هماهنگی و هارمونی است که باعث می‌شود چهره زیبا باشد. اگر به چهره‌هایی که در تمام دنیا به‌عنوان چهره‌های زیبا شناخته می‌شوند دقت کنید متوجه می‌شوید اجزای چهره آن‌ها باهم بیشترین تناسب را دارد و این دیگر ربطی به بزرگی بینی  یا کوچکی بینی یا سایر اجزا ندارد؛ در واقع اگر یک بینی خیلی بزرگ یا کوچک باشد ممکن است تناسب را به هم بریزد.

نژادهای شرق آسیا

یکی از گروه‌هایی که باید بینی بزرگ‌ داشته باشند   آن‌هایی هستند که به‌خاطر نژاد خاصی که دارند بینی‌‌ کوچکی دارند ،ا مثل مردم آسیای شرقی یا مثلا افغانی‌ها. این‌ها   وقتی بینی بزرگ دارند، چهره زیباتری پیدا می‌کنند. در کشورهایی که بینی‌شان خیلی کوچک است مثل کره یا ژاپن کار اصلی جراحان بینی بزرگ کردن بینی است. ما در ایران هم از این افراد زیاد داریم؛ در این افراد بینی آنقدر کوتاه است که سوراخ‌های بینی کاملا دیده می‌شود و به آن‌ها بینی‌های خوکی می‌گویند. این اصلا حالت زیبایی نیست ولی متاسفانه برخی افراد با عمل  بینی خود را به این شکل در می‌آورند. برخی هم به‌صورت اولیه و بدون این‌که بینی دست خورده باشد بینی بزرگ دارند.

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است