بینی خوشگل

بینی خوشگل ، بینی ای است که پشت آن قوی و قدرتمند باشد. یک بینی عروسکی و سرسره ای اصلا چهره را زیبا نمی کند. مردم آسیای شرقی می آیند بینی شان را عمل می کنند تا پشت بینی پرتر بشود آن وقت ما می رویم بینی خود را قوس دار می کنیم.

بسیاری از ستاره های بزرگ سینما که دارای بینی خوشگل می باشند بینی خود را عمل کرده اند ولی نتیجه جراحی آنقدر طبیعی از کار در آمده که محال است کسی بفهمد این بینی جراحی شده. چون بینی طبیعی است و حتی کمی قوز دارد. آن چیزی هم که آکادمی جراحان پلاستیک ایالات متحده به عنوان یک بینی خوشگل تصویرکرده، یک بینی پر است نه یک بینی با پشت کاملا صاف یا فرو رفته.

اصول زیبایی در یک بینی خوشگل بعد از جراحی بینی اینست که پره بینی پهن تر شود .وقتی مقدار متعادلی نوک بینی جمع تر شد (چون ما به هیچ جه نباید به پره های بینی دست بزنیم) نسبت طبیعی پهنای بینی و نوک تازه ایجاد می شود.

در بیمارانی که نوک بینی خیلی گوشتی یا غضروفی است این نوک آنقدر پهن است که تمام پره را پوشانده و اصلا پره قبل از عمل دیده نمی شود. در صورتی که در یک بینی خوشگل از روبه رو باید ۵۰ درصد پره دیده شود. بنابراین وقتی بینی گوشتی را عمل می کنیم، پره باید بعد از عمل بینی نمایان تر باشد، نه این که کمتر دیده شود. این تفکر غلط است که حالا چون پره بعد از عمل نمایان تر شده باید کوچک تر شود. برخی در عمل بینی پره ها را جمع می کنند که کار کاملا اشتباهی است و موجب می شود این دفعه نوک بینی پهن تر به نظر برسد. بنابراین نوک در حد متعادل جمع می شود و گرچه پره ها پهن تر به نظر می رسند اما چهره زیباتر و بینی خوشگل تر شده و هدف هم باید همین زیباتر شدن چهره به وسیله یک بینی خوشگل باشد نه کوچک تر شدن بینی.

کوچکی بینی الزاما به معنی بینی خوشگل نیست. در یک بینی خوشگل باید همه اجزا خود را نشان بدهند، نه این که یک بخش را به خاطر سایر بخش ها آنقدر کوچک کنیم که تعادل ظاهری به هم بخورد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است