بینی زیبا بدون عمل

عمل زیبایی بینی بدون جراحی یک انتخاب عالی ومقرون به صرفه برای بیمارانی است که دوست دارند ظاهر زیباتری بدست آورند بدون اینکه تحت عمل زیبایی بینی با تزریق ژل (رینوپلاستی ) قرار بگیرند .با توجه به اینکه امروز همه به دنبال روشهایی با هزینه کمتر هستند پزشکان در پی راههای ساده تر جهت رفع بعضی از مشکلات ظاهری بینی و روشهایی برای عمل بینی بدون جراحی هستند .

در واقع عمل زیبایی بینی بدون جراحی درست مثل بوتاکس که انقلابی در درمان چروکهای صورت ایجاد کرده است وخیلی ها را از انجام جراحیهای غیر ضروری وبا لیزر های زمان بر و پر هزینه رها کرده است . تزریق ژل بینی نیز جلوی خیلی از جراحی های زیبایی بینی غیر ضروری را خواهد گرفت .امروزه می توان با عمل بینی بدون جراحی بینی زیبا بدون عمل داشت و بینی را با روش غیر جراحی ترمیم واصلاح شود.

روش تزریق ژل بینی برای داشتن بینی زیبا بدون عمل به این ترتیب است که پس از بیحس کردن بینی با کرمهای مخصوص مقدار مناسبی از filler  که می تواند کلسیم هیدروکسی اپتات (radiess)  واسید هیالورونیک (ژویدرم ) باشد توسط سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق می گردد .تزریق ژل بینی می تواند جهت رفع قوز بینی  ، در بالا و پایین قوز به میزان لازم تزریق شود تا برجستگی قوز بینی را محو کند ویا در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق شود نوک آنرا بالاتر برد . همچنین اگر بینی دچار ناصافی ، غیر قرینگی ویا تورفتگی است می توان با پرکردن این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست کرد وظاهری متناسب ایجاد کرد و عمل بینی بدون جراحی داشت.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای رینوپلاستی بدون جراحی هستند :

۱٫ افرادی که می خواهند قوس بینی و یا قوز بینی آن ها محو شود

۲٫ افرادی که غیر قرینگی ویا تورفتگی روی بینی دارند

۳٫ غیر قرینگی نوک بینی

۴٫ افرادی که مایلند نوک بینی سر بالاتری داشته باشند

۵٫ افرادی که قبلا جراحی بینی عقابی و کلا جراحی زیبایی بینی انجام داده اند واز ظاهر بینی خود خشنود نیستند ومایلند بدون جراحی اصلاحاتی در آن ایجاد کنند و بینی زیبا بدون عمل داشته باشند .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است