توصیه های قبل از عمل بینی

١- شب قبل از عمل بینی بهتر است نیم ساعت پیاده روى کنید.

٢- شب قبل از عمل بینی، غذاى سبک میل فرمایید.

٣- قبل از خواب استحمام کنید.

۴- در صورتى که اضطراب عمل جراحى پلاستیک بینی مانع خواب گردد، میتوان از آرام بخش هایى نظیر اکسازپام استفاده نمود.

۵- در صورتی که از داروى خاصى استفاده میکنید، به پزشک خود قبل از عمل بینی اطلاع دهید. مصرف آسپیرین و داروهای مشابه موجب ورم و کبودی بینی پس از جراحی بینی می گردد.

۶- افرادى که دچار بیمارى زمینه اى نظیر بیمارى هاى قلبى، ریوى، نورولوژیک و ... مى باشند، باید جراح خود را قبل از عمل بینی مطلع سازند.

٧- شب قبل از عمل بینی، از ١٢ شب ناشتا باشید. (صبح روز عمل بینی از خوراکى ها -حتى آب- اجتناب فرمایید.)

به افراد زیر توصیه می شود عمل جراحی زیبایی بینی نکنند :

۱٫ اگر از بینی و چهره خود تان راضی هستید .

۲٫ اگر به اصرار دیگران و یا بخاطر منظور خاصی می خواهید عمل زیبایی بینی کنید . مثلا مورد توجه کسی قرار گیرید و غیره توصیه می شود عمل زیبایی بینی را انجام ندهید .

۳٫ اگر پدر و مادر یا همسر شما با عمل جراحی زیبایی بینی شما موافق نیستند توصیه به عمل زیبایی بینی نمی شود زیرا کسانی که با شما زندگی می کنند، اگر موافق با این کار باشند، شما را از نظر روحی و عاطفی تقویت کرده و بعد از عمل بینی افکار منفی به شما القا نخواهد شد.

۴٫ احیانا تخفیف نا ملایمات خانوادگی و اجتماعی تصمیم به عمل بینی دارید.

۵٫ اگر فکر می کنید عمل بینی تاثیر بسزایی در زندگی شما دارد .

۶٫ اگر شخص خیلی مهمی هستید و در زندگی وقت کم دارید . عجول هستید توصیه می شود عمل بینی را انجام ندهید زیرا برای رسیدن به بینی زیبا و کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی باید صبور باشید.

۷٫ اگر کمال گرا هستید یعنی از هر چیزی نوع کامل و بدون ایراد آنرا می خواهید .

۸٫ اگر صبور نیستید زود رنج هستید و نکات ریز ،در زندگی شما را آزار می دهد.

۹٫ همچنین به افراد سیگاری و بخصوص به کسانی که حاضر نیستند حتی برای دو هفته قبل از عمل بینی سیگار خود را قطع کنند .

در صوریتکه نسبت به نتایج عمل زیبایی بینی هنوز ترس و واهمه دارید ، در مورد زمان عمل جراحی عجله نکنید . با پزشکان خود هم می توانید مشورت کنید . با گذشت زمان احتمالا شناخت بیشتری پیدا می کنید . بهترین زمان برای عمل جراحی زیبایی بینی وقتی است که تحت هیچ استرس و ناراحتی نیستید و شخصا می خواهید زیباتر شوید . روحیه مثبت و اطمینان شما به جراحتان و توکل به خداوند لازمه موفقیت ما است . همیشه سلیقه و انتخاب خود را محترم بدارید.

۱- نتیجه نهایی عمل زیبایی بینی در افراد با بینی هایی که پوست نازک دارند و باصطلاح استخوانی هستند،( بعد از حدود چهار ماه ) و در بینی هایی که پوست نسبتا ضخیم دارند، مثل غالب بیماران ایرانی،( بعد از حدود چهار فصل (یکسال ) و در بینی هایی که پوست بسیار ضخیم دارند و به اصطلاح گوشتی هستند، بعد از حدود چهار سال

لازم است از دو هفته قبل از عمل بینی سیگار خود را کاملا قطع نمایید زیرا باعث اختلال در بهبود زخم می شود . هیچ داروی ضد التهابی و قرص های دارای ترکیبات آسپرین مصرف نکرده باشید زیرا باعث خونریزی حین عمل بینی میشود.

برای آشنایی با " مراقبت های بعداز عمل بینی " روی لینک کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است