تکنولوژی جراحی بینی مدرن

بینی برجسته‌ترین عضو صورت بوده، زیبایی و همچنین تناسب دقیق آن با سایر اجزای چهره همیشه مورد توجه می‌باشد. نقش حیاتی این عضو در امر تنفس و بویایی، عمل جراحی بینی را به عنوان یکی از حساسترین اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی مطرح نموده است. به عبارت واضح‌تر، عملکرد صحیح تنفس و بویایی نباید تحت الشعاع مسایل زیبایی و ظاهری بینی قرار گیرد.

با ابداع روش جدید جراحی بینی (modern rhinoplasty) تحولی در این عمل ایجاد شده است. فیزیولوژی تنفس و ساختارهای تنفسی شناخته شده و در حین عمل بدقت حفظ و تقویت می‌گردند.

تمام بیماران تحت بررسی دقیق از نظر مشکلاتی همچون شکستگی قدیمی و یا انحرافات تیغه بینی قرار گرفته و در همان جراحی زیبایی، تحت ترمیم قرار می‌گیرند.

با استفاده از این تکنیکهای جدید و نیز گرافت ‌های غضروفی ،جراحی بینی‌های گوشتی نتایج رضایت‌بخش و قابل پیش‌بینی به همراه دارد.در ضمن با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ،مشابه ‌سازی تقریبی جراحی صورت گرفته و بیمار از  شکل احتمالی بینی خود پس از جراحی اگاهی می‌یابد.

در ویزیت اولیه، معاینه بینی از نظر ظاهر، وضعیت تیغه بینی و انحرافات احتمالی و همچنین وضعیت عمومی طبی شما بررسی گردیده و خواسته و انتظارات دقیق شما مطرح می‌گردد. در این جلسه اقدامات قابل انجام و نیز احتمالاً برخی درخواستهای غیرقابل دسترسی با شما مطرح خواهد شد. آزمایشات و عکس‌های لازم درخواست شده و تاریخ احتمالی جراحی مشخص می‌گردد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است