تکنیک جراحی بینی باز در مقابل تکنیک های بسته

عمل جراحی بینی ، به عمل سخت ترین جراحی های زیبایی انجام شده توسط جراحان پلاستیک شناخته شده است. به این دلیل که جراحی بینی برای انجام این عمل، نیاز به درجه بالایی از مهارت همراه با قضاوت و توانایی های هنری دارد.

جراحان پلاستیک جوان معمولا در پایان آموزش هایشان ، تجربه کافی برای انجام عمل جراحی بینی ندارند و این یکی از دلایل اصلی آن ها برای جراحی بینی به روش باز است.

روش جراحی بینی باز ، که با ایجاد یک برش در امتداد پایه بینی و بلند کردن پوست استخوانی و ساختار غضروفی بینی انجام می شود، تجسم بهتری از ساختار بینی به پزشک می دهد و موجب آموزش بهتر پزشکان جوان در عمل جراحی بینی می شود.

جراحان پلاستیک متبحر که کاملا با حرفه خود آشنا هستند ، عمل جراحی بین یرا با روش بسته انجام می دهند، که این گونه عمل با ایجاد یک برش کوچک در بینی و ایجاد تغییر در ظاهر و فرم بینی از طریق همان برش کوچک، انجام می شود. این امر، جراحی بینی بسته را روشی بسیار مطلوب تر می کند. همچنین در این نوع عمل بیماران تحت عمل بینی، بسیار سریع تر بهبود پیدا می کنند، تورم به طور قابل توجهی کمتر است ، و نتیجه نهایی اغلب قابل پیش بینی تر است

منبع:سایت و مقالات پزشکی

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است