جراحی زیبایی بینی(رینو پلاستی)

جراحی زیبایی بینی(رینو پلاستی) :

جراحی زیبایی بینی یکی از شایع ترین اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد.این عمل می تواند باعث کوچک یا بزرگ شدن قسمت هایی از بینی ، تغییر شکل نوک بینی و سوراخ های بینی و پهنای آن و زاویه بین لب بالا و بینی شود.

هیچ عمل رینوپلاستی صد در صد ایده آل و بدون عیب نخواهد بود. اگر شما قادرید که بجای متمرکز شدن روی عیوب جزئی ،توجه خود را معطوف به میزان بهبودی حاصله نمائید، ازعمل خود احساس لذت و رضایت خواهید کرد. حتی اگر این اثر به میزان ۱ درصد زیبایی چهره فرد را افزوده باشد و در کنارش سلامت تنفسی بینی حفظ شده باشد، این عمل جراحی را می توان عملی موفق تلقی کرد. در ارزیابی شما برای جراحی زیبایی بینی ، جراح پلاستیک یک معاینه معمول و بدون درد از ساختمان های داخلی بینی انجام می دهد.کیفیت پوست ، اندازه و شکل بینی شما و تناسب آن با سایر اجزاء صورت مورد بررسی قرار می گیرد.

محل  برشهای عمل زیبایی بینی  :

تغییراتی که ممکن است در بینی ایجاد شود شامل افزایش یا کاهش ارتفاع پل بینی ، تنگ کردن سوراخ های بینی ، تغییر زاویه بینی و لب بالا و تغییر شکل نوک بینی است. روش عمل بستگی به اهدافی دارد که توسط شما و جراح پلاستیک تعیین شده است. در مواردی که قسمت تهتانی بینی باریک و یا قطر سوراخ ها کم می شود ، قسمت های کوچک مثلثی شکل از کناره سوراخ های بینی برداشته می شود.

در این موارد برش ها در چین طبیعی محل اتصال سوراخ های بینی به گونه ، پنهان می شود.گاهی اوقات برش عرضی کوچکی بر روی بافت بین دو سوراخ بینی، ایجاد می گردد.جای برش های عمل زیبایی بینی با گذشت زمان کم رنگ شده و به سختی قابل تشخیص می باشد.

خوشبختانه عوارض عمده در عمل رینوپلاستی شایع نیست.گاهی به دنبال عمل زیبایی بینی بی حسی خفیفی در پوست ایجاد می شود که معمولا گذرا می باشد.با رعایت توصیه های مهم پیش از عمل و پس از آن می توان خطرات احتمالی را کاهش داد.

برای مطالعه "عمل زیبایی بینی " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است