جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی :

امروزه حضور جراحی پلاستیک و زیبایی بیش از هر زمان دیگری در فرهنگ های مختلف احساس می شود. پیدایش برنامه های تلویزیونی با موضوع جراحی پلاستیک به عنوان تبلیغی برای آن محسوب شده و همچنان موضوع جالبی برای گفتگوهای تلویزیونی، بخش های خبری و مقالات مجلات خانوادگی به شمار می رود.

گاهی خود شما درباره ی عیب های مربوط به زیبایی تان با دوستان یا همکارانتان صحبت می کنید. رد پای  جراحی پلاستیک بینی در همه جا دیده می شود. با این حال علی رغم چنین حجم اطلاعاتی، جراحی پلاستیک و زیبایی بینی  همچنان در هاله ای از اطلاعات نادرست و تصورات غلط پوشیده و مخفی است.

ممکن است شنیده باشید که در حال حاضر بهترین زمان انجام جراحی پلاستیک و زیبایی است. روش های مختلفی در ارتباط با جراحی پلاستیک بینی و صورت در تبلیغات ارائه می شود؛ اما باید دانست که چه مقدار آن بازارگرمی است و چه میزان واقعیت دارد؟افزایش بی سابقه ای در جراحی زیبایی عموم مردم دنیا دیده می شود ، بین سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۰ تعداد عمل های زیبایی بیش از دو برابر افزایش یافت، یعنی تنها در ایالات متحده از یک میلیون در سال به سالانه سه میلیون افزایش یافت. از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۸ نیز این میزان دوباره دوبرابر شد.

انتظار می رود تا زمانی که افرادی از سنین مختلف و با هر شغلی، و از هرطبقه ای در پی جراحی زیبایی باشند این رشد فوق العاده ادامه یابد. اما بر خلاف محوبیت چنین عمل جراحی ، هر کسی نباید آن را انجام دهد. تنها خودتان هستید که تصمیم می گیرید آیا به جراحی زیبایی نیاز دارید یا خیر، که البته تصمیم ساده ای نیست. یکی از اولین اقدامات که باید انجام دهید مشاوره با یک جراح پلاستیک و زیبایی بینی است.

افزایش قابل توجه جراحی زیبایی باعث شده متقاضیان احتمالی نتوانند جراحان ماهر را بیابند زمانی بود که تنها جراحان پلاستیک بینی چنین عمل هایی را انجام می دادند، ولی در حال حاضر بسیاری از پزشکان دیگر وارد این حوزه شده اند. حتی اگر این پزشکان هیچ دوره ی رسمی در زمینه ی جراحی زیبایی نگذرانده باشند، گاهی برخلاف قانون اقدام به تبلیغات می کنند. حتی ممکن است با تجربه ترین متقاضیان گول بخورند. یافتن یک جراح مجرب تنها یکی از موانعی است که با آن روبرو خواهید شد. زمانی که به دنبال یک نتیجه زیبا و مطمئن هستید باید رویکردی برنامه ریزی شده و منظم را در پیش گیرید.

* منبع :  کتاب رازهای راینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی

برای مطالعه "جراحی زیبایی " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است