جراح بینی- جراحی زیبایی

جراحی زیبایی به سرعت مافوق نور در حال رشد است.

تب روزافزون مردم به خصوص در میان جوانان برای انجام جراحی‌ زیبایی،باعث سردرگمی خانواده‌ها برای یافتن جراح بینی ماهر شده است.

توصیه ما به افراد متقاضی جراحی بینی اینست که برای انتخاب جراح اصلح بیشترین تلاش را داشته باشند.

برای انتخاب جراح بینی باید به دو مورد توجه کرد یکی بحث مجوز جراح بینی و مدرک پزشکی است که باید مورد تأیید وزارت بهداشت باشد و مورد دیگر تخصص و تجربه جراح بینی است چرا که ممکن است افراد مدرک جراحی زیبایی بینی را داشته باشند اما تجربه کافی در جراحی زیبایی بینی را نداشته باشند.

جراحان گوش و حلق و بینی در دوره تخصصی خود دوره‌های تئوری نظری و عملی جراحی بینی را گذرانده‌اند اما در انتخاب جراح بینی این مهم است که جراح بینی به جز مجوز چقدر تجربه در انجام عمل جراحی زیبایی بینی دارد.

جراح بینی که در دوره تخصصی خود آموزش کافی را دیده باشد و جراح بینی تبحر کافی را نیز داشته باشد و بتواند از عهده عوارض جراحی بینی بربیاید می‌تواند جراحی بینی را انجام دهد چرا که قطعاً باید خود جراح بینی پاسخگوی عمل و عواقب آن باشد.

طبق مصوبه سازمان نظام پزشکی هر جراح بینی که دانشنامه دکترای پزشکی را از دانشگاه علوم پزشکی گرفته باشد و پروانه مطب نیز داشته باشد و از سازمان نظام پزشکی شماره نظام پزشکی را دریافت کرده باشد می‌تواند هر کار پزشکی را انجام دهد .

برای  مطالعه " فاکتور انتخاب جراح بینی  " کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است