حقایق عمل زیبایی بینی

برای اینکه فکر عمل زیبایی بینی به ذهن شما خطور کند، دلایل متعددی وجود دارد. بسیاری از زنان به دنبال آن هستند که ظاهر دوران جوانی خود را بازیابند

طراحی کامپیوتری در عمل زیبایی بینی

جراحان زیبایی با استفاده از فناوری دیجیتال عکس بیمار را به کامپیوتر داده تا تأثیر عمل زیبایی بینی را به بیمار نشان دهند. ممکن است در ابتدا مفید به نظر آید زیرا در تصمیم‌گیری به شما کمک می‌کند. ولی شاید از طرفی گمراه‌کننده باشد و به فرد امیدهای کاذب دهد. چه بسا به جای نتایج عادی، آن را ایده‌آل جلوه دهد. علاوه بر این، حتی اگر به شما گفته شود تضمینی وجود ندارد که مانند تصویر کامپیوتری شوید، با این حال شما به چشم‌های خود بیش از گوش‌هایتان باور دارید و احتمال دارد احساستان بر قوه تشخیص‌تان غلبه کند. با کم اهمیت تلقی کردن تصویر کامپیوتری تا زمان تصمیم‌گیری قطعی در مورد عمل زیبایی بینی ، خود را در امان نگه دارید.

تشخیص ناقرینگی بینی

ممکن است متوجه شده باشید که عکس‌تان دقیقاً شبیه خودتان نیست زیرا شما عادت کرده‌اید خود را در آینه ببینید نه در عکس. یک عکس تصویر واقعی شما را نشان می‌دهد که نقطه مقابل تصویر شما در آینه است. این تصاویر متفاوت هستند چون ما نامتقارن هستیم.

کل بدن، همانند صورت نامتقارن است. از آنجایی که این عدم تقارن‌ها تلقی شما از نتیجه نهایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، ممکن است جراح‌تان پیش از عمل زیبایی بینی این موضوع ناقرینگی بینی را خاطرنشان سازد.

پذیرفتن موانع عمل زیبایی بینی

فردی که به طور جدی به فکر عمل زیبایی بینی است، باید کاملاً از نقاط ضعف و مشکلات آن آگاه باشد: هزینه مالی، ناراحتی جسمی، و احتمال بروز عوارض پزشکی. امیدواریم که شما از آن دسته افرادی نباشید که چنین جملاتی بر زبان آنها جاری می‌شود، «نگران سختی و ناراحتی آن نیستم،» یا «من دچار این عوارض نمی‌شوم.»

یکی از منشاء‌های کشمکش‌های درونی، همسر یا شخص دیگری که به شما نزدیک است، می‌باشد. برخی از همسران تصور می‌کنند با گفتن جملاتی مانند، «به نظر من همینطوری که هستی، عالیه.» وفاداری خود را نشان می‌دهند در حالی که نمی‌دانند که چنین اظهارنظرهایی جانبداری‌های کاذب بوده و تنها کشمکش درونی را تشدید می‌کند. برداشت زن از چنین جمله‌ای این است که «بی‌خود در مورد خودت نگرانی».

برعکس، یک جمله‌ای که واقعاً نشان از حامی بودن شماست چیزی شبیه به این است.» من همینطوری که الان هستی دوستت دارم، و بعد از عمل زیبایی بینی هم هر شکلی بشی باز هم دوستت دارم، کاری رو انجام بده که صلاح می‌دونی.»

یک نشانه آماده نبودن فرد برای عمل زیبایی بینی بی‌رغبتی نسبت به پذیرفتن چنین عوارض بالقوه‌ای (هر چند کمیاب) است.

با این تصور که عمل زیبایی بینی زندگی شما را دگرگون خواهد کرد، به دنبال جراحی زیبایی نروید.بلکه باید بدانید که عمل زیبایی بینی تنها برای شخص شما است بله ،درست است که با عمل زیبایی بینی چهره شما زیباتر خواهد شد و به طبع اعتماد به نفس بیشتری بعد از عمل زیبایی بینی خواهید داشت اما باز هم توصیه می شود هیچ گاه جراحی زیبایی بینی را به خاطر شخص دیگری انجام ندهید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است