خصوصیات جراح خوب بینی

باید بدانید که جراحی پلاستیک یک علم قانون مند است که با اصول ریاضی همراه است. چرا که جراح بینی که بخواهد یک بینی یا گونه را درست کند، باید اصول ریاضی بداند و از علم زیبایی‌شناختی آگاه باشد.

درصدی از مردم بدون تحقیق در مورد جراح بینی و عمل زیبایی بینی اقدام به عمل بینی و انتخاب ناآگاهانه جراح بینی می‌کنند.عمل‌های جراحی زیبایی هیچ کدام اورژانسی نیستند و هر فرد می‌تواند برای عمل خود یک سال تحقیق کند.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر۵۰ درصد مردم بدون تحقیق جراح بینی خود را انتخاب می‌کنند .

متقاضیان عمل زیبایی بینی باید بیشترین دقت را در انتخاب جراح بینی و پزشک متخصص، محل و نوع عمل و نوع خدمت جراح بینی صرف کنند و نباید ناآگاهانه جراح بینی خود را انتخاب و اقدام به عمل زیبایی بینی کنند.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد ادله کافی برای راهنمایی مردم فراوان است، افزود: ۲۴۰ جراح پلاستیک در کشور وجود دارد و سازمان های علمی و نظاره‌ گر که یکی وزارت بهداشت و انجمن جراحان پلاستیک کشور است و دیگری سازمان نظاره‌ گری چون سازمان نظام پزشکی است، در هر استانی وجود دارد. از این رو، اگر فردی به سازمان نظام پزشکی مراجعه کند، حتما آنجا بهترین راهنمایی می‌شود.

طبق آمار موجود به جرئت می‌توان گفت، ۵۰ درصد مردم تحقیق نمی‌کنند و از عوارضی که متقاضی عمل بینی متحمل می شود می توان فهمید که بیمار به جراح بینی غیرمتخصص مراجعه کرده‌اند.

یکبار دیگر به این موضوع اشاره می کنیم که عمل‌های زیبایی بینی هیچ کدام اورژانسی نیست و هر فرد می‌تواند برای عمل خود یک سال تحقیق کند و با اطمینان خاطر دست به انتخاب بهترین جراح بینی بزند.و آسوده خاطر از اینکه عملی موفق و چهره ای زیبا در دست متخصص و جراح بینی خوب و ماهر را در پیش رو خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با اصول انتخاب جراح بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است