درباره عمل بینی با پوست ضخیم

نتایج  دراز مدت عمل بینی با پوست ضخیم بسیار مطلوب ، با روش صحیح عمل بینی با پوست ضخیم به دست می آید و در صورت عدم رعایت این نکات در عمل بینی با پوست ضخیم وقتی تدریجا بینی افت کرده و نوک بینی بزگ شود  بیمار اصطلاحا می گوید، بینی گوشت اضافه آورده . ( که این اصطلاح غلط است . )

تفاوت عمل بینی با پوست ضخیم و بینی غضروفی

۱- اکثرا در عمل بینی با پوست ضخیم نمی توان طرح بینی عرو سکی یا فانتزی درآورد .

۲- در عمل بینی با پوست ضخیم ، یک بینی بسیار کوچک وباریک نمی تواند ایجاد کند .

۳- نباید در عمل بینی با پوست ضخیم ،سایز بسیار کوچک ایجاد کرد .

۴- در عمل بینی با پوست ضخیم ، نباید قوس زیاد ایجاد کرد .

۵- در عمل بینی با پوست ضخیم ،محل برش پره ها مقداری نمایان می شود ، چون پوست ضخیم جوشگاه خوبی به جا نمی گذارد و جای بخیه ها اندکی پیداست .

بیمارانی که پوست ضخیم دارند چه نکاتی را باید رعایت کنند ؟

قبل از عمل بینی با پوست ضخیم مصرف مواد قندی زیاد ، شیرینی جات ومواد تند ( گرمیجات )را از رژیم غذایی خود حذف کنند و تا زمانی که چسب می زنند این کار را ادامه دهند.

در صورتیکه جوشهای پوستی فعال دارند حتما با نظرپزشک جراح خود با متخصص پوست مشورت کنند تا جهت رفع التهابات پوستی اقدام کنند ، چون با زدن چسب روی بینی غالبا جوشهای پوستی شعله ور می شوند ودر نتیجه عمل بینی با پوست ضخیم هم موثر است.

با مصرف دارو تجویز شده توسط پزشک می توان با کاهش چربی پوست و ضخامت پوست در شکل گیری بینی در دوران نقاهت بعد از عمل بینی با پوست ضخیم کمک کند .

توصیه می شود افرادی که پوست ضخیم دارند حتما چسب بینی طولانی تری بعز از عمل بینی با پوست ضخیم بزنند و پس از برداشتن چسب نیز تا مدت ها ، در طول شب چسب بزنند .

برای مطالعه " نتیجه عمل بینی گوشتی " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است