رینوپلاستی ثانویه بینی

افرادی که خواهان انجام عمل رینوپلاستی ثانویه می باشند، باید یکسال تمام پس از عمل رینوپلاستی اصلی صبر کنند. چون اول از همه، نتایج نهایی رینوپلاستی را نمی توان تا پایان یک سال پس از عمل بینی مشاهده نمود. خوب شدن تورم بینی و درمان کلی فرد یکسال به طول می انجامد. تغییرات با وجود خیلی جزئی بودن در طول ۱۲ ماه پس از عمل بینی بتدریج دیده می شوند. به مرور زمان، بینی تغییر می کند و متفاوت به نظر می رسد. وقتی تورم بینی می خوابد، تغییرات بهتر به نظر می رسند.

مورد دوم، تشکیل زخم است. رینوپلاستی ثانویه بینی بدون درگیری با بافت زخمی که به بلوغ نرسیده است به اندازه کافی سخت و دشوار است. کار کردن و جراحی بافت زخمی که به مرور زمان نرم شده است. برای جراح بهتر و مفید تر است. حتی وجود بافت زخمی پس از یکسال رینوپلاستی ثانویه بینی را پیچیده تر و دشوارتر می کند.

شرایط کمک کننده به رینوپلاستی ثانویه بینی در کمتر از یکسال بعد از رینوپلاستی اولیه تقریباً به هیچ وجه وجود نخواهند داشت. اگر جراحی به شما گفت که می توان در کمتر از یکسال پس از عمل بینی نخست رینوپلاستی ثانویه را انجام دهد، بلافاصله با یک جراح دیگر مشورت کنید. قبل از انجام یک جراحی بینی دیگر اجازه دهید که بینی تان تا جائیکه می توان تغییر کند و شکل طبیعی خود را بدست آورد.

رینوپلاستی ثانویه بینی خیلی سخت تر از رینوپلاستی اولیه می باشد زیرا پس از هر نوع جراحی بینی، تشکیل زخم باعث ایجاد یک لایه ضخیم و زبر می شود که کار کردن با آن بسیار سخت تر از کار کردن با بافت اصلی است. دوم، جایگاه اصلی (آناتومیکی) قسمت موردنظر تغییر کرده است. سوم، غضروف موردنیاز برای تغییر شکل بینی است که در حین جراحی اولیه وجود دارد ، ولی پس از جراحی اولیه و مصرف آن در رینوپلاستی ثانویه بینی وجود نخواهد داشت. برای پیوند زدن غضروف ها معمولا از غضروف گوش یا سایر قسمت های بدن استفاده می کنند که در اینصورت جراح باید یک برش دیگر به بدن وارد کند. در صورت استفاده از مواد مصنوعی در جراحی رینوپلاستی ثانویه بینی ، جراح باید تجربه و مهارت لازم برای کار کردن با این مواد مصنوعی را داشته باشد. چهارم، مهارت کلی موردنیاز برای جراحی رینوپلاستی ثانویه بینی خیلی بیشتر از جراحی اولیه است.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است