سن مناسب عمل زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به درمان بینی اطلاق می شود که شکل و اندازه مناسبی نداشته باشد. این نوعی اختلال است که می تواند در هرانسانی رخ دهد. با کمک روش جراحی عمل زیبایی بینی این اختلال می تواند کاملاً برطرف شود. دنیای جراحی زیبایی بسیار پیشرفت کرده است به طوری که انواع متنوعی از جراحی ها برای اهداف مختلف وجود دارند.

اساساً با کمک این جراحی ها، شما می توانید به آسانی ظاهرتان را تغییر دهید. صحبت کردن در مورد بینی تان، زمان مناسب برای اینکار وجود دارد که بتواند به خوبی درمان شود. پس زمان مناسب برای آن چه موقع است؟

سن مناسب عمل زیبایی بینی چه زمانی می باشد؟

در مورد سن مناسب عمل زیبایی بینی باید گفت که اساسا عمل زیبایی بینی نوعی جراحی است که وقتی بینی کاملاً رشد کرد باید صورت بگیرد. سنین نوجوانی، سن مناسب برای عمل زیبایی بینی نمی باشد زیرا بینی هنوز در دوره رشد خود است. پس، اگر چیزی هست که در مورد آن شک دارید،‌باید تا رسیدن سن مناسب عمل زیبایی بینی صبر کنید. به طور ایده آل، جراحی عمل زیبایی بینی باید کمی دیرتر انجام شود .انتخاب سن مناسب عمل زیبایی بینی این احتمال برای بدشکل شدن بینی در آینده وجود نخواهد داشت. اگرچه بعضی نقایص جدی در شکل بینی وجود دارند که جراحی باید هرچه زودتر انجام بگیرد.

روند کلی جراحی نیز به همان اندازه اهمیت دارد که در زیر ذکر شده است.

برای عمل زیبایی بینی بی هوشی موضعی یا عمومی کفایت می کند. این فرایند به دو روش قابل اجراست. روش باز و روش بسته. در اکثر موارد این استخوان بینی است که حین رشد منحرف می شود. این استخوان منحرف شده به کمک جراحی درمان شده و صاف می شود. کل این فرایند تقریباً بیش از ۹۰دقیقه طول نمی کشد. حدود ۲ساعت پس از اتمام جراحی انحراف بینی شما می توانید به منزل برگردید. به منظور حمایت از جراحی، بینی پانسمان می شود، که بعد از چندروز باز خواهد شد. برای این موضوع هم شما باید باجراح خود مشورت کنید.