عمل بینی باز در مقابل عمل بینی بسته

عمل جراحی بینی ، به عمل سخت ترین عمل زیبایی انجام شده توسط جراحان پلاستیک شناخته شده است. به این دلیل که عمل زیبایی بینی برای انجام این عمل، نیاز به درجه بالایی از مهارت همراه با قضاوت و توانایی های هنری دارد.

جراحان پلاستیک جوان معمولا در پایان آموزش هایشان ، تجربه کافی برای انجام عمل جراحی بینی را ندارند و این یکی از دلایل اصلی آن ها برای عمل بینی به روش باز است.

روش عمل بینی باز ، که با ایجاد یک برش در امتداد پایه بینی و بلند کردن پوست استخوانی و ساختار غضروفی بینی انجام می شود، تجسم بهتری از ساختار بینی به پزشک می دهد و موجب آموزش بهتر پزشکان جوان در عمل بینی می شود. اشکالاتی در روش عمل باز بینی وجود دارد، از جمله موجب ایجاد زخم و تولید اسکار بیشتر شده و نیاز به استفاده از غضروف های اضافی در ساختارهای زیرین بینی به منظور از بین بردن اختلالات دارد.

جراحان پلاستیک متبحر که کاملا با حرفه خود آشنا هستند ، عمل بینی با روش بسته را انجام می دهند، که عمل بینی بسته با ایجاد یک برش کوچک در بینی و ایجاد تغییر در ظاهر و فرم بینی از طریق همان برش کوچک، انجام می شود. این امر، عمل بینی بسته را روشی بسیار مطلوب تر می کند. همچنین در عمل بینی بسته بیماران تحت عمل بینی، بسیار سریع تر بهبود پیدا می کنند، تورم به طور قابل توجهی کمتر است ، و نتیجه نهایی اغلب قابل پیش بینی تر است. به منظور انجام عمل جراحی بینی، همانطور که در بالا ذکر شد، در حال حاضر یک مشکل و یک روش بسیار ماهرانه برای حل آن وجود دارد که آموزش و تجربه در این زمینه سال ها و سال ها طول می کشد. اگر این روش به درستی انجام شود، عمل بینی می تواند بسیار بهتر و مقبول تر شود و با تغییر شکل نامطلوب بینی موجب تغییر برخی دیگر از اجزای صورت مانند چشم و لب و زیباتر نمایان شدن آن ها شده و در نتیجه باعث تغییر زندگی یک فرد شود.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است