عمل جراحی بینی چیست ؟(فیلم )

چند نوع عمل زیبایی بینی وجود دارد؟

عمل زیبایی بینی ،  رینوپلاستی نام دارد، اگر تیغه وسط بینی شما (سپتوم بینی ) در خط میانی نباشد جهت اصلاح این مشکل عمل سپتوپلاستی انجام می شود، این دو عمل معمولاً همراه با  عمل زیبایی بینی  توسط جراح زیبایی بینی  به دو روش باز و بسته انجام می شود(سپتورینوپلاستی).
عمل جراحی بینی به روش بازبا برش تیغه میانی بینی  انجام می شود و  پوست بینی  به طور کامل بالا کشیده می شود و این از دقت بیشتری برخوردار است و در اصلاحات نوک بینی  و تیغه میانی بینی روش ارجح است، در عمل جراحی بینی به روش بسته  دیگر این برش وجود ندارد و عمل جراحی بینی  بدون دید کامل انجام می شود در حال حاضر ۹۵% درصد اعمال زیبایی بینی با روش باز انجام می شود زیرا نتیجه دقیقی تر است و محل برش عمل باز بینی هم بعد از مدتی دیده نخواهد شد. برداشتن قوز روی بینی را می‌توان بدون تغییر زاویه نوک بینی در عمل بینی استخوانی نیز انجام داد و همچنان به نتایج دلخواه دست یافت.

  در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " عمل جراحی باز بینی چیست؟(فیلم ) "  را در این قسمت مشاهده میکنید .

داروها نمی‌توانند مشکلات ظاهری بینی را برطرف کنند، بلکه بیشتر در جهت جلوگیری از بوجود آمدن و یا پنهان کردن آنها بکار می‌روند. تزریق پرکننده‌های پوستی یک راه حل کم خطر، سریع و موثر برای رسیدن به این مقصود است.
تزریق چربی و ژل برای پر کردن فرورفتگی‌ها ، ناصافی های بینی ،رفع قوز بینی وغیر قرینگی های بینی به کار می‌رود.
تزریق ژل و چربی در بینی بیمارانی که مایل به جراحی زیبایی بینی نبوده یا به‌دلایلی عمل بینی در آنان مجاز نیست ، مناسب می باشد .

 

برای مشاهده " سن جراحی بینی(فیلم) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است