عمل زیبایی نوک بینی

به عمل رفع اشکالات شکل نوک بینی Tip Plasty  گفته می شود.اکثر افراد متقاضی عمل زیبایی بینی از افتادگی نوک بینی، پهنا، نامتقارنی شکایتهای دارند که در عمل زیبایی نوک بینی این اشکلات را می توان برطرف نمود.

در معاینه قبل از عمل زیبایی بینی و جلسه مشاوره بین پزشک و بیمار، در مورد شکل نوک بینی و تغییراتی که می توان روی آن اعمال کرد و افتادگی بینی بعد از عمل صحبت می شود و فرد خواسته های خود را بیان می کند، همچنین جراح بیمار را از محدودیت ها و سایر مسائل موجود در عمل زیبایی نوک بینی آگاه می سازد. پزشک می تواند شکل نوک بینی بعد از عمل و تغییرات اجرایی در عمل زیبایی نوک بینی را به کمک طراحی نرم افزارهای کامپیوتری به بیمار خود نشان دهد .

تکنیک عمل زیبایی نوک بینی

در عمل زیبایی نوک بینی برای درمان افتادگی نوک بینی استخوانهای بینی تنها بر روی تقسیم بندی وسط بینی و بافتهای سکتوما، تنها غضرفهای نوک بینی و بافت نرم  انجام می گیرد.  به دلیل اینکه تمامی کارها در داخل بینی انجام می گیرد  به هیچ عنوان بعد از عمل عمل زیبایی نوک بینی رد به وجود نمی آید. بینی از داخل بریده شده نخ بخیه های داخل خودبخود از بین رفته و به نوک بینی فلاستر مخصوص چسبانده می شود. بعد از عمل زیبایی نوک بینی تامپون و اتل بکار برده می شود.

بیهوشی در عمل زیبایی نوک بینی به صورت بیهوشی عمومی و یا موضعی می تواند باشد.

مدت زمان عمل زیبایی نوک بینی

بطور متوسط ۴۵ دقیقه به طول می انجامد. بعد از عمل زیبایی نوک بینی بیمار می تواند در همان روز یعنی بعد از عمل زیبایی نوک بینی ترخیص گردد و به کارهای نرمال خود بازگردد. باندهای اطراف بینی بعد از ۳-۵ روز باز می شود.

برای آشنایی با مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی روی لینک کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است