عمل مدرن رینوپلاستی بینی

عمل مدرن رینوپلاستی بینی:

بینی نه تنها به لحاظ مرکزیت آن در صورت نقش بسیار مهمی را در زیبایی فرد ایفا می کند بلکه وظایف عملکردی را نیز در زمینه تنفس، بویایی، تولید صدا، تهویه مطلوب گوش میانی و مرطوب کردن سینوس ها دارا می باشد. لذا جنبه های زیبایی و عملکردی بینی به طور جدایی ناپذیری دارای اثرات متقابل بر یکدیگرند.
تاریخچه جراحی عمل  زیبایی بینی به طور متداول به حدود یک قرن پیش بر می گردد، ولی عمر عمل مدرن رینوپلاستی بینی  بیش از دو هفته نمی باشد. عمل مدرن رینوپلاستی بینی  با توجه کافی به مسائل زیبایی و عملکردی بینی یکی از مهمترین و حساس ترین جنبه های این عمل مدرن رینوپلاستی بینی ، جراحی می باشد.
هدف از عمل مدرن رینوپلاستی بینی ، ایجاد یک بینی هارمونیک و زیبا، بدون آثار واضح یک جراحی خشن بر روی آن با توجه به اصول ساختمانی کلیه اجزای چهره به فرد به طور مجزا می باشد. نتیجه این عمل مدرن رینوپلاستی بینی  نهایتاً افزایش زیبایی کلیه اجزای صورت شامل چشم ها و گونه ها بخصوص با حفظ عملکرد عناصر داخلی بینی می باشد.
اصولاً در یک عمل مدرن رینوپلاستی بینی ، تغییرات چهره فرد از دید اطرافیان معمولاً بسیار بیش از خود فرد می شود.
هنر، تکنیک و استفاده از وسایل تشخیصی و درمانی جدید از ملزومات این عمل مدرن رینوپلاستی بینی  می باشد.
آگاهی از تکنیک های جدید درمانی و تشخیص جراحی عمل  بینی و آندوسکوپی بینی، سینوس و لیزر از ابزارهای مهم یک عمل مدرن رینوپلاستی بینی  می باشد.

وجه تمایز  عمل مدرن رینوپلاستی بینی :

* جراحی با وسایل بسیار ظریف که باعث به حداقل رساندن صدمه به عناصر داخل و خارج بینی می گردد.
* استفاده از داروهای جدید جهت کاهش خونریزی هنگام و بعد از عمل مدرن رینوپلاستی بینی .
*  استفاده از استئوکرم های بسیار ظریف (وسایل جهت کار بر روی قسمت استخوانی بینی).
*  بخیه ها و ایمپلنت های خاص که نیاز به تامپون داخل بینی را کاهش می دهد. به طوری که در بسیاری از موارد نیاز به تامپون وجود ندارد.
*  استفاده از لیزر و اندوسکوپ جهت اصلاح بخصوص مشکلات داخل بینی به طور همزمان شامل  تیغه بینی ،  شاخک های بینی ،   سینوس   و  پولیپ ها.
* جمع کردن بینی با بخیه های ویژه به جای برداشتن و ضعیف کردن اسکلت بینی در عمل مدرن رینوپلاستی بینی .
* اغلب در عمل مدرن رینوپلاستی بینی  نیاز به کشیدن بخیه وجود ندارد و معمولاً کلیه بخیه قابل جذب می باشند.

برای مطالعه مقاله " تفاوت رینوپلاستی باز و بسته " کلیک کنید .

 

 

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است