عوارض عمل زیبایی گوش

تصمیم برای عمل زیبایی گوش بسیار فردی بوده و شما باید تصمیم بگیرید که فوائد عمل منطبق با اهداف شما هست و آیا مخاطرات و عوارض احتمالی عمل زیبایی گوش برای شما قابل پذیرش است ؟ جراح پلاستیک شما و یا پرسنل درمانی جزئیات مخاطرات همراه با عمل زیبایی گوش را برای شما توضیح خواهند داد از شما خواسته می شود که برگه رضایت را امضاء نمائید که نشان می دهد شما نوع عمل جراحی خود ، گزینه های دیگر ، و مخاطرات و عوارض محتمل عمل زیبایی گوش را کاملا فهمیده اید .

بعضی ازمخاطرات عمل زیبایی گوش شما شامل موارد زیر هستند

- خونریزی ( هماتوم )

- لخته شدن خون

- عدم قرینگی

- عفونت

- اشکال در التیام زخم

- تغییرات حس پوست

- نامنظمی در شکل و طرح پوست

- تغییر رنگ و تورم در پوست

- خطرات بیهوشی عمل زیبایی گوش

- حساسیت به چسب ، نخ بخیه ، فرآورده های خونی ، محصولات موضعی و داروهای تزریقی

- درد بعد از عمل زیبایی گوش که ممکن است طولانی مدت باشد .

- احتمال نیاز به جراحی مجدد گوش

فبل از عمل زیبایی گوش مطمئن شوید که سوالات خود را پرسیده اید . بسیار مهم است که از جراح پلاستیک خود سوالاتی در مورد عمل زیبایی گوش خود بپرسید . این طبیعی است که تا حدی اضطراب ( خواه بعلت هیجان ناشی از پیش بینی ظاهر جدیدتان ، و یا بعلت استرس پیش از عمل جراحی ) داشته باشید . از درمیان گذاشتن این احساسات با جراح پلاستیک خود خجالت نکشید

حقایق دیگر درباره ی عمل زیبایی گوش

عمل زیبایی گوش ممکن است در مطب دارای امکانات جراحی ، مرکز جراحی ، و یا بیمارستان انجام پذیرد . جراح پلاستیک شما و همکارانش ، کاملا مراقب  آسایش و سلامتی شما هستند .

پس از عمل زیبایی گوش پانسمان یا بانداژ ، برای تمیز  نگاه داشتن محل عمل زیبایی گوش ، حفاظت از آسیب ها ، و برای حفظ وضعیت جدید گوش در طول بهبود اولیه ، بکار گرفته می شوند .

ممکن است دستورالعمل های مشخصی مانند این موارد به شما داده شود : چگونه از گوش های خود پس از عمل زیبایی گوش مراقبت نمائید ، داروهائی که به صورت موضعی یا خوراکی جهت ترمیم زخم یا کاهش خطر عفونت تجویز می گردند ، و زمان ملاقات پس از عمل زیبایی گوش با جراح پلاستیک خودتان

هنگامی که بعد از عمل زیبایی گوش به منزل می روید چنانچه عارضه ای رخ دهد ، به جراح پلاستیک خود اطلاع دهید تا در صورت نیاز درمان های دیگری را تعیین نماید .

بهبودی عمل زیبایی گوش

ناراحتی خفیف بلافاصله پس از عمل زیبایی گوش طبیعی بوده و با مصرف داروهای مسکن برطرف می گردد . ممکن است در زیر پانسمان احساس خارش وجود داشته باشد . ضروری است که پانسمان در محل خود باقیمانده و به هیچ دلیلی باز نشود . انجام ندادن این مهم ممکن است بخشی از تصحیح را بی اثر نموده و منجر به انجام جراحی ثانویه شود .

برای مطالعه " عمل زیبایی لاله گوش" کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است