فاکتور انتخاب جراح بینی

برای انتخاب جراح بینی باید وقت کافی بگذارید. زیرا آثار ظاهری ، عملکردی و روانی جراحی بینی ممکن است تا پایان عمربا شما باشد. هیچ دو نفری را نمیتوان یافت که بینی کاملا مشابه داشته باشند.

جراح بینی باید توانایی آنالیز و تجزیه و تحلیل بینی و ریشه یابی مشکل را داشته و در هر مورد راه حل مناسب را ارایه نماید. گاه انجام یک تکنیک جراحی در دو بینی ممکنست نتایج متفاوتی داشته باشد.

هر بینی شخصیت منحصر بفرد خود را در دو بعد ظاهری و باطنی (عملکردی) دارد. عمل جراحی باید جوابگوی مشکلات ظاهر و باطن بینی باشد. بنابراین جراح بینی باید تسلط کافی در هر دو زمینه را داشته باشد.

برای درک بهترباید گفت جراحی بینی نیزمانند هرمهارت علمی وعملی دیگرتبدیل به عادت می گردد وبعد ازمدتی جراح بینی با یک سری تکنیکهای خاص بیشترعجین می گردد به همین دلیل اگرچندسال جراح بینی یک سری تکنیکهای خاص رافقط بکاربرد نتیجه شبیه شدن تمام بینی ها به یکدیگراست البته این شبیه بودن به خودی خودعیبی نیست ولی جائیکه سلیقه مراجعه کننده و جراح بینی یکی نیست باعث نارضایتی بیمار می گردد به همین خاطر جراح بینی باید از اینکه فقط سلیقه خود را در جراحی بینی در نظر بگیرد و سلیقه خود را اعمال کند بپرهیزد ، و تنها جراح بینی به عنوان یک مشاور به متقاضی عمل زیبایی بینی مشاوره های لازم را بدهد ولی انتخاب آخر را به عهده مراجعه کننده بگذارد.

نکته مهم دیگر اینست که در جلسه مشاوره ای که  قبل ازعمل بینی توسط  جراح بینی برگزار میشود جراح بینی باید با بیمار در مورد جراحی بینی صحبت کند و بیمار را از عواقب انتظارات غیر متعارف آگاه کند و جراح بینی از مراجعه کننده بخواهد که واقع بین باشد و افکار فانتزی در مورد مدل بینی خود را دور بریزد.

برای آشنایی بیشتر با خصوصیات جراح خوب بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است