فیلم بیهوشی در عمل بینی

بیهوشی یکی از نگرانی های عمده بسیاری از افرادی است که در خصوص عمل جراحی زیبایی بینی درخواست مشاوره می کنند. در این فیلم آموزشی، اقدامات قبل از بیهوشی، اتفاقاتی که در زمان بی هوشی و بعد از آن (ریکاوری) بالای سرتان در اتاق عمل رخ می دهد با توضیحات نمایش داده می شود.

به طور کلی عمل بینی به دو صورت بیهوشی عمومی و بی‌حسی موضعی انجام می‌شوند. سال‌های قبل که امکانات بیهوشی پیشرفت کافی نداشت و داروها قدیمی بودند خیلی از جراحان بی‌حسی موضعی را برای عمل بینی انتخاب می‌کردند، ولی امروزه این داروها جای خود را به داروها و امکانات پیشرفته‌تر دادند.

عمل  بینی مممکن است تحت بیهوشی عمومی انجام شود این نوع بیهوشی همانطور که در فیلم مشاهده می کنید باعث می شود تا شما در طول عمل  بینی خواب باشید.

گزینه دیگر بیهوشی در عمل بینی استفاده از بیهوشی به همراه آرام بخش است که در آن بینی و ناحیه اطراف بینی بی حس هستند و شما در آرامش کامل به سر می برید ولی ممکن است که خواب نباشید قبل از انجام بیهوشی پزشک خطوط راهنمای کوچکی مانند آنچه در فیلم می بینی  دور یا روی بینی شما خواهد کشید.

در بیهوشی عمومی با استفاده از لوله تنفس ودستگاه تهویه بیهوشی وایجاد سطحی از بیهوشی عمیق وپایدار در حین عمل بینی مواردی مثل : آگاهی بیمار, حرکات ناگهانی ومشکلات درراه هوایی را نخواهیم داشت۰ در ضمن با داروهای کوتاه اثر جدید وتزریق های پی در پی آن با پمپ های بخصوص در حین عمل بینی , بلافاصله پس از عمل بینی بیمار هوشیار بوده ودیگر دوره های طولانی گیجی , تهوع و ناخوشی دیده نمیشود۰ با این همه شاید بزرگترین امتیاز بیهوشی عمومی را باید , برتری آن در کنترل فشار خون در حین عمل بینی دانست۰ که با ایجاد فشار خون یکنواخت و پایین در حین عمل بینی علاوه بر کمترین خونریزی – التهاب , تورم وکبودی پس از عمل بینی به طرز چشمگیری کاهش می یابد

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است