فیلم جراحی بینی(شماره۲)

بینی یکی از برجسته ترین و بارزترین عناصر صورت است. ظاهر بینی در ارتباط با سایر عناصر صورت تاثیر شگرفی در چهره  شما دارد. بعلاوه بینی عملکرد حیاتی در ارتباط با عبور هوا و تنفس و تنظیم دمای هوا دارد.

تیغه بینی  به صورت طبیعی در خط وسط قرار دارد و انحراف آن می تواند منجر به انسداد مجاری بینی و یا کجی شکل ظاهری آن شود. عمل جراحی زیبایی بینی را اصطلاحا رینوپلاستی و تصحیح انحراف تیغه بینی را سپتو پلاستی میگویند. این دو عمل معمولا به صورت توام انجام میگیرند.

جراحی بینی میتواند به دو روش باز و بسته باشد. تنها مزیت روش جراحی بینی بسته  عدم وجود برش در پره وسط بینی است ولی دقت و نتیجه عمل جراحی بینی با روش باز  بیشتر است، و در تصحیح انحراف  تیغه بینی  روش جراحی بینی باز از کارآیی کافی برخوردار است.

به دلیل منحصر به فرد بودن ساختمان و ظاهر بینی هر فرد ، در جراحی بینی بیش از هر عمل زیبایی دیگر بایست خصوصیات فردی بینی شما و تناسب آن با سایر عناصر صورت مد نظر باشد. در طراحی عمل جراحی بینی  شما همواره سعی بر این است که خصوصیات مثبت بینی شما حفظ شده و تنها مواردی که دچار عیب هستند اصلاح گردند.

باید توجه داشت که مهمترین عامل در حصول نتیجه عمل جراحی بینی  ، شکل اولیه بینی و کیفیت پوست آن است.

در حدود ۵% موارد عمل جراحی بینی  ، ضرورت اصلاح مجدد وجود دارد ، که معمولا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی قابل انجام است ، و اصطلاحا به آن روتوش بینی میگویند.

هیچ عمل جراحی بینی  صد در صد  ایده آل و بدون عیب نخواهد بود. اگر شما قادرید که بجای متمرکز شدن روی عیوب جزئی ، توجه خود را معطوف به میزان بهبودی حاصله نمائید، ازعمل جراحی بینی  خود احساس لذت و رضایت خواهید کرد. در غیر این صورت بهتر است از انجام عمل جراحی بینی صرف نظر کنید.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " فیلم جراحی بینی(شماره۲)"  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " فیلم جراحی بینی(شماره ۳) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است