فیلم جراحی بینی(شماره۶)

روش های عمل جراحی بینی باز و بسته در طول تاریخ روش های متعددی در عمل جراحی زیبایی بینی ذکر شده است ولی اکنون ۲ روش اصلی وجود دارد که متداول هستند.

روش اول عمل جراحی بینی به روش بسته  یا close و روش دوم عمل جراحی بینی به روش باز یا open می باشد.

در روش اول برش هایی که برای عمل جراحی بینی  داده می شوند در داخل بینی قرار دارند به طور خیلی ساده اگر انگشت دستتان را داخل بینی خود ببرید، جایی گیر می کند که این محل درست محل برش های بینی در عمل جراحی بینی به روش بسته می باشند.

در عمل جراحی بینی به روش باز یا روش open یک برش کوچک در پایه بینی داده می شود که به برش هایی در لبه تحتانی سوراخ های بینی وصل می گردد. در این روش هم نیز فقط برشی که روی پایه بینی داده می شود(برش کولوملار) قابل رویت است، که این برش هم در انتهای عمل جراحی بینی  بخیه می شود. جای بخیه بینی  زیاد قابل رویت نیست و پس و از چندی به کلی یا به مقدار زیادی از بین می رود.

امروزه عمل جراحی بینی به روش باز طرفداران بیشتری دارد که علت آن را می توان در دید مستقیم جراح بینی  در طول عمل جراحی بینی  و دقت و ظرافت بیشتری که جراح بینی می تواند به خرج دهد دانست. البته  جراحان بسیار معروفی در دنیا هستند که از عمل جراحی بینی به روش بسته استفاده می کنند. در عمل جراحی بینی به  روش بسته درست است که  دید  کمتری وجود دارد و لیکن  ورم بینی پس از عمل جراحی کمتر است.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " فیلم اتاق عمل جراحی بینی "  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " فیلم جراحی بینی (شماره ۷) کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است