فیلم عمل جراحی بینی(شماره ۱۰)

آیا جراحی بینی باید فقط توسط فوق تخصص جراحی زیبایی بینی و ترمیمی انجام شود؟

باید توجه داشت تنها در رشته ای که به صورت آکادمیک آموزش عمل جراحی زیبایی بینی  در دانشگاه آموزش داده می شود در رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک بینی  و ترمیم بینی  می باشد، که افرادی که در رشته جراحی عمومی فارغ التحصیل می شوند وارد این رشته در دانشگاه می شوند و مسلماً آموزش لازم را برای این اعمال دریافت کرده اند، در هیچ رشته ی دیگر آموزش های زیبایی به صورت آکادمیک و دانشگاهی در برنامه ی تحصیلی آنها وجود ندارد، البته در صورت تمایل، در رشته های دیگر پس از پایان دوره تخصصی، باید برای دوره فلوشیپ مجددا وارد دانشگاه شده و دوره عمل جراحی زیبایی بینی  را به طور تکمیلی بگذرانند.
در ویزیت اولیه عمل جراحی بینی  تمام نکات لازم وبهترین تکنیک برای بهبودی واصلاح اشکالات بینی شما توضیح داده خواهد شد ویک عکس برای شما نسخه میشود، ودر صورت انحراف بینی سی تی اسکن هم نسخه خواهد شد. در صورت تمایل به عمل جراحی بینی یک جلسه دیگر برای ویزیت نهایی و تعین نوبت عمل جراحی بینی  به شما داده خواهد شد.

 در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " فیلم عمل جراحی بینی(شماره ۱۰)"  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " فیلم جراحی بینی (شماره ۱۱) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است