فیلم عمل جراحی بینی( شماره ۲۳ )

 ارتباط زیبایی بینی و چانه :

زیبایی  بینی و چانه  درارتباط بسیار نزدیکی با همدیگر هستند .بخصوص در نیمرخ صورت . لازمه خودنمایی یک بینی زیبا   داشتن یک چانه زیباست.چانه  زیبا بصورت طبیعی پیش آمده و تقریبا هم تراز با لب پایین است.در چانه هایی که رشد طبیعی نکرده و عقب هستند دهان بیرون زده و جلوتربنظر میآید و حرکات لب طبیعی نیست . چانه زیبا ، یکی از عوامل مهم خوش ترکیبی‌صورت و فراتر از زیبایی باعث تعادل و توازن و با نمکی صورت میباشد . در چهره های ایرانی چانه عقب و رشد نیافته زیاد دیده می‌شود. در نهایت صورتی که چانه زیبایی ندارد، بینی زیبا هم ، چندان تاثیری در زیبایی کل صورت ایجاد نمی کند.

-رینوپلاستی (جراحی پلاستیک بینی) چیست؟

رینوپلاستی به عمل جراحی بینی که برای اصلاح  فرم بینی انجام شود اطلاق می گردد. بینی به لحاظ اینکه در قسمت میانی صورت قرار گرفته در کانون توجه قرار داشته و زیبایی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. افرادیکه که از نظر شکل خارجی بینی مشکلی دارند، اگر در داخل بینی نیز تغییرات ساختمانی وجود داشته باشد ممکن است از نظر تنفس، بویایی و حتی صحبت کردن (تودماغی) دچار مشکل باشد لذا عمل جراحی بینی در این افراد علاوه بر اصلاح فرم ظاهری بینی می تواند انسداد بینی بیمار را برطرف نماید.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " فیلم  عمل جراحی بینی(شماره ۲۳) "  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " فیلم عمل جراحی بینی (شماره ۲۴ ) " کلیک کنید .