فیلم عمل جراحی بینی (شماره۱۷)

 بینی طبیعی یا …؟

ممکن است شما عباراتی مانند:  بینی فانتزی ، بینی عروسکی ، بینی فرانسوی و …. را شنیده باشید. به هر حال طبق اصول رینوپلاستی نوین، بینی عمل شده باید ظاهری طبیعی و متناسب با سایر اجزای صورت شخص داشته باشد و هم زمان عملکرد تنفسی  بینی و بویایی نرمال خود را حفظ نماید .  بینی هایی که ظاهری غیر طبیعی و مصنوعی دارند علاوه بر اینکه  از زیبایی کمتری دارا  می باشند متاسفانه در اکثر مواقع از نظر عملکردی نیز دچار اشکالات متعددی خواهند بود.

عمل جراحی بینی و تطابق با چهره جدید :

در روزهای اول عمل جراحی بینی  ، تورم صورت و بینی و درجاتی از کبودی زیر چشم وجود خواهد داشت.  تورم بینی  به تدریج کاهش یافته و زیبایی آن نمایان تر خواهد شد. به یاد داشته باشید که تورم بینی پدیده ای کاملا طبیعی است و حتما به مرور زمان بهبود می یابد  و بعد از بر طرف شدن تورم بینی  می توانید از چهره جدید خودبیشتر لذت ببرید. البته ذکر این نکته ضروری است که برطرف شدن کامل تورم بینی  و مشاهده نتیجه نهایی عمل جراحی بینی  ممکن است تا یک سال طول بکشد.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " فیلم  عمل جراحی بینی(شماره ۱۷) "  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " فیلم عمل جراحی بینی (شماره ۱۸ ) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است