فیلم عمل جراحی بینی

فیلم عمل جراحی بینی برای فرادی تهیه شده است ک تمایل دارند بدانند در عمل بینی چه اتفاقی می افتد و اما تمایلی به دیدن صحنه های واقعی عمل بینی را ندارند در این صورت افراد می توانند به صورت آنلاین به مشاهده فیلم عمل جراحی بینی با لیزر بپردازند و آگاهی بیشتری در زمینه عمل بینی کسب کنند. لطفا کمی صبر کنید تا فیلم عمل جراحی بینی بارگذاری شود. سپس بر روی فیلم انیمیشن عمل بینی کلیک کنید.

بینی نه تنها به لحاظ مرکزیت آن در صورت نقش بسیار مهمی را در زیبایی فرد ایفا می کند بلکه وظایف عملکردی را نیز در زمینه تنفس، بویایی، تولید صدا، تهویه مطلوب گوش میانی و مرطوب کردن سینوس ها دارا می باشد. لذا جنبه های زیبایی و عملکردی بینی به طور جدایی ناپذیری دارای اثرات متقابل بر یکدیگرند.

تاریخچه عمل جراحی بینی به طور متداول به حدود یک قرن پیش بر می گردد. عمل جراحی بینی با توجه کافی به مسائل زیبایی و عملکردی بینی یکی از مهمترین و حساس ترین جنبه های عمل جراحی بینی می باشد.

هدف از عمل جراحی بینی ، ایجاد یک بینی هارمونیک و زیبا، بدون آثار واضح یک جراحی خشن بر روی آن با توجه به اصول ساختمانی کلیه اجزای چهره به فرد به طور مجزا می باشد. نتیجه این عمل جراحی نهایتاً افزایش زیبایی کلیه اجزای صورت شامل چشم ها و گونه ها بخصوص با حفظ عملکرد عناصر داخلی بینی می باشد.

اصولاً در یک عمل جراحی بینی ، تغییرات چهره فرد از دید اطرافیان معمولاً بسیار بیش از خود فرد می شود.

هنر، تکنیک و استفاده از وسایل تشخیصی و درمانی جدید عمل جراحی بینی از ملزومات عمل جراحی بینی می باشد.

آگاهی از تکنیک های جدید درمانی و تشخیص عمل جراحی بینی و آندوسکوپی بینی، سینوس و لیزر از ابزارهای مهم یک عمل جراحی بینی می باشد.

وجه تمایز یک جراحی مدرن رینوپلاستی، به طور خلاصه شامل موارد زیر می باشد:

عمل جراحی بینی با وسایل بسیار ظریف که باعث به حداقل رساندن صدمه به عناصر داخل و خارج بینی می گردد.

استفاده از داروهای جدید جهت کاهش خونریزی هنگام و بعد از عمل جراحی بینی.

استفاده از استئوکرم های بسیار ظریف (وسایل جهت کار بر روی قسمت استخوانی بینی).

بخیه ها و ایمپلنت های خاص که نیاز به تامپون داخل بینی را کاهش می دهد. به طوری که در بسیاری از موارد نیاز به تامپون وجود ندارد.

استفاده از لیزر و اندوسکوپ جهت اصلاح بخصوص مشکلات داخل بینی به طور همزمان شامل تیغه بینی، شاخک های بینی، سینوس و پولیپ ها.

جمع کردن بینی با بخیه های ویژه به جای برداشتن و ضعیف کردن اسکلت بینی در عمل جراحی بینی.

اغلب نیاز در عمل جراحی بینی به کشیدن بخیه وجود ندارد و معمولاً کلیه بخیه قابل جذب می باشند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است