قوز روی بینی

یکی از عمده ترین مشکلات در مورد بینی این است که بیمار فکر می کند بینی اش بزرگ است و چیزی اضافه دارد. ولی وقتی با دید دقیق تری نگاه کنیم متوجه می شویم، این بینی نه تنها چیزی زیاد ندارد بلکه قسمتی از بینی ، کم هم دارد. در بسیاری موارد پهن بودن نوک بینی به دلیل کمبود بافت و ساپورت در پره وسط بینی است نه پهن بودن نوک بینی . این مسئله در ایرانی ها بسیار شایع است. حالا وقتی چنین مشکلی تشخیص داده نشود و با تصور بزرگ بودن بینی ، نوک بینی عمل شود نتیجه عمل فاجعه بار خواهد بود. خیلی از ایرانی ها دارای  قوز بینی  میباشند .

این قوز روی بینی  واقعی نیست و علت آن افتادگی نوک و عمیق بودن ریشه بینی(محل میان ۲ چشم) است. در نتیجه ناحیه وسط بینی مثل قوز روی بینی  به نظر می رسد. حالا اگر جراح  عمل بینی بیاید و این قوز روی بینی  را بردارد هم چهره زشت می شود هم تنفس فرد دچار مشکل می شود. اما مشکل چنین بیماری با پرکردن گودی در ناحیه ریشه بینی و اضافه کردن بافت و تقویت نوک بینی خود به خود رفع می شود، بدون این که اصلا ما به قوز روی بینی  دست زده باشیم. این اطلاعات با علم آنالیز صورت به دست می آید و جراح باید علم آنالیز را به طور دقیق بداند.

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده ازجدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی

و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است