قیمت عمل بینی

عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان جراحی بینی و عمل بینی ارزان  در بین مردان و زنان ایرانی به صورت تصاعدی افزایش می یابد. افراد از طبقات مختلف خواستار عمل بینی هستند که عمل بینی با قیمت های مختلف در تهران پایتخت زیبایی خاورمیانه انجام می شود.

معمولا هزینه جراحی بینی از یک میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی تهران توسط رزیدنت ها تا بیست و پنج میلیون تومان توسط بعضی از جراحان معروف تهران متغیر است. اصطلاح nose job در زبان انگلیسی اشاره به نوعی تجارت در جهت جراحی بینی می باشد که متاسفانه در سالهای اخیر رواج پیدا کرده است. یک جراحی بینی استاندارد و با کیفیت حدود ۱٫۵ تا دو ساعت طول می کشد.قیمت عمل بینی منطقی برای جراحی زیبایی بینی بسته به نوع عمل بینی اعمال می شود.

البته قطعا قیمت عمل ترمیمی بینی (رویژن یا عمل مجدد بینی) که عمل اول بینی در جای دیگر توسط جراح دیگری انجام شده مانند قیمت عمل بینی اولیه می باشد زیرا این عمل بینی سخت تر و مدت زمان بیشتری می طلبد.

بیشترین مشکلی که بسیاری از بینی های جراحی شده دارند کوچک بودن زیاد از حد آن است. مشکلی که بینی های بسیار کوچک دارند این است که : در هنگام عمل بینی برای بدست آوردن یک بینی بسیار کوچک حجم زیادی از بافت های بینی خارج می شود؛ پره برش می خورد و سوراخ های بینی کوچک می شوند. مشکلی که اینگونه از بینی ها در دراز مدت دچار آن خواهند شد؛ با گذر زمان بافت ها دچار فروافتادگی می شوند و چون ساپورت بینی کم می شود و همچنین در سنین بالا بینی حالاتی مانند چروکیدگی و افتادگی پیدا می کند؛ در نتیجه بیمار دچار مشکلات تنفسی می شود، از لحاظ زیبایی نیز چنانچه قبلا به آن اشاره شد تناسب بینی در صورت از بین می رود. کماینکه امروزه شاهد بینی هایی هستیم که همگی مانند هم هستند مانند اینکه از روی هم قالب زده اند و این ضعف عمل بینی جراح است. درصورتی که هربینی شکل خاص خودش را دارد و شبیه فرد دیگری نیست.

برای آشنایی با هزینه عمل ترمیمی بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است