مدل بینی زیبا

زیبایی چیست؟ و زیباتر شدن چه مفهومی دارد؟

مدل بینی زیبا حالتی است که در فرد بیننده و نیز در خود فرد احساس بهتر و خوشایند تری ایجاد مینماید.امروزه برای زیباتر شدن بینی معیارهای خاصی داریم و کلیه اندازه ها نسبت ها و زوایا در مدل بینی زیبا تعیین شده اند. ولیکن صرفا این معیارهای مدل بینی زیبا کارگشا نیستند چرا که هماهنگی اجزا و تناسب آنها در صورت است که به یک چهره زیبایی می بخشد. حتی حالات روانی فرد می تواند روی زیبایی فرد و شادابی چهره ی او تاثیر داشته باشد زیرا حالات روانی از جمله شادی ، عصبانیت و خشم روی عضلات چهره به ناخوداگاه تاثیر می گذارد و این تاثیر در زیبایی فرد نمود پیدا می کند. ایجاد زیبایی فقط مختص خانم ها نیست و در اقایان و حتی کودکان (قبل از سن بلوغ) هم مشاهده می شود .

اما مهم ترین دلیلی که افراد دست به عمل جراحی زیبایی میزنند ،ایجاد مدل بینی زیبا و احساس خوشایندی است که به فرد پس از عمل زیبایی بینی دست می دهد این مسئله باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس می شود که این مسئله می تواند تاثیر خود را در رفتارها و برخوردهای روزمره فرد نشان دهد.

پس به طور خلاصه افراد برای زیباتر شدن و داشتن مدل بینی زیبا اقدام به عمل جراحی زیبایی بینی می کنند که این مسئله می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و روحیه ان ها گردد

مدل بینی زیبا در عمل جراحی زیبایی بینی ممکن است که با کوچک کردن بعضی از قسمتها و تقویت قسمتهاى دیگری از بینی حاصل میشود وجالب اینکه براى شکیل کردن انواعی از بینی جراح باید تمام قسمتهاى بینی را تقویت کند به گونه اى که در این موارد به حجم نهایی بینى افزوده خواهد شد.

آقایان پشت بینی صاف به همراه نوک بینی با چرخش تا ٩۵ درجه و در خانمها پشت بینى با شیب بسیار ملایم و زاویه نوک  بینی تا ١١٠ درجه از نظر زیبایی شناختى ایده آل است و می توان گفت هرچه خواسته بیمار از فاکتورهای مدل بینی زیبا متفاوت تر باشد احتمال ایجاد عوارض در طولانی مدت بیشتر خواهد بود.

جراحی زیبایی بینی همیشه به معناى کوچک کردن بینی نیست.

مدل بینی زیبا و بهترین فرم بینی طبیعى ترین آن است .

عملکرد بینی به اندازه زیبایی آن اهمیت دارد.

درانتخاب جراح عمل زیبایی بینی دقت کنید.