مشاوره عمل جراحی بینی-فیلم

در مشاوره اولیه ، جراح عمل بینی  پرونده شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد تا تشخیص دهد که آیا شما کاندید خوبی برای این عمل می باشید؟ همچنین شما می توانید در مورد عمل جراحی بینی  و شکل مورد نظرتان با ایشان صحبت کرده و بهترین حالت برای بینی تان را با توجه به فرم صورت خود برگزینید.

جراحی را انتخاب کنید که مشاور خوبی باشد، جراحی که به دنبال جراحی کردن همه افراد نیست و سعی می‌کند خیلی‌ها را با مشاوره صحیح از انجام عمل جراحی بینی  منصرف کند.جراح خوب  باید در میان کسانی که قصد عمل جراحی بینی دارند دست به انتخاب بزند و هر کسی را راهی اتاق عمل نکند. از طرف دیگر بسیار مهم است که جراح پلاستیک بینی  با یک آنالیز دقیق از صورت، راهنمایی صحیح را برای افراد انجام دهد تا فرد متقاضی زیبایی بینی متوجه شود برای زیباتر شدن کدام قسمت صورت باید اصلاح شود.

در وقت مشاوره، بیمار از نظر شکل ظاهری بینی ، وضعیت سپتوم میانی بینی و شاخک های داخل بینی مورد معاینه قرار می گیرد. جراح عمل بینی ازخواسته ها و سلایق بیمار و انتظارات وی مطلع خواهد شد. متقابلاً جراح  عمل بینی ذهنیات و طرح های خود را مطرح می سازد و بیمار را از خواست ها و انتظارات غیر اصولی و غیر عملی اش مطلع می سازد. امروز بسیاری از جراحان بینی در ضمن مشاوره قبل از عمل، با طراحی کامپیوتری و ویرایش عکس های قبل از عمل، نتیجه عمل جراحی بینی را شبیه سازی مینمایند.

  در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . " مشاوره عمل جراحی بینی(فیلم ) "  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " عمل جراحی بینی چیست ؟(فیلم ) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است