مکان انجام عمل جراحی بینی

 شرایط بیمارستان  انجام عمل جراحی بینی :

اگر جراحتان بگوید چون می توان عمل جراحی بینی  را در مطب انجام داد و نیازی به شرایط بیمارستانی نیست مراقبب باشید، زیرا در حال حاضر تقریباً تمام اعمال جراحی زیبایی بینی در بیمارستان و در شرایط اتاق عمل انجام می پذیرد.

باید توجه داشته باشید که در حال حاضر انجام عمل جراحی زیبایی بینی ( راینوپلاستی ) در داخل مطب به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

 پرداخت هزینه اضافی عمل جراحی بینی  بیش از زمان مقرر  :

در برخی از بیمارستان ها، چنانچه عمل جراحی  بینی شما بیش از زمان تعیین شده طول بکشد، بیمارستان و متخصص بیهوشی  ، هزینه ی زمان اضافی را از شما خواهند گرفت. از آنجایی که قسمت بیشتر مبلغ جراحی زیبایی بینی باز قبل پرداخت می شود، ممکن است صورت حساب اضافی موجبات ناراحتی را فراهم آورد.

یافتن یک جراح زیبایی بینی و صورت مجرب :

ممکن است یافتن جراح زیبایی بینی مجرب کار آسانی نباشد، با این وجود نباید چنین موضوع مهمی را دست کم گرفت. یک روش مطمئن پیدا کردن چنین جراحی، توصیه های فردی است. اگر دوستی از عمل جراح خود راضی باشد، پس احتمالاً شما نیز همین طور خواهید بود. یا از کسانی که در حوزه ی پزشکی فعال است مثلاً از پرستار یا پرشک خانوادگی خود سؤال کنید.

گرچه باید به خاطر داشت که پرستاران و پزشکان اغلب خصوصیات اخلاقی جراحان پلاستیک صورت و بینی را می دانند، تا آن که مهارتشان را، و ممکن است بر حسب دوستی و نه توانایی آنها را توصیه کنند. بسیاری از متقاضیان جراحی زیبایی بینی ترجیح می دهند در این رابطه با کسی مشورت نکنند و آن را مخفی نگه دارند. اگر شما نیز جزء این دسته باشید، کارتان مشکل تر می شود.. ممکن است در دفترچه تلفن یا اینترنت به دنبال جراح دارای بورد تخصصی بگردید، ولی خواهید دید که فنون تبلیغاتی فریبنده حاکم بر جراحی زیبایی بینی  است و مشکل از همین جا شروع می شود .

برای مطالعه " هزینه ی جراحی زیبایی بینی ثانویه" کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است