نتیجه عمل بینی گوشتی

در گذشته برای اصلاح این بینی های گوشتی و جراحی زیبایی بینی گوشتی از برداشت زیاد از غضروف ها کمک می گرفتند. نتیجه این کار فرورفتگی و ایجاد اسکار در پوست به علت خالی شدن فضای زیر آن می باشد. معمولاً بیماران فکر میکنند برداشت پوست کمک کننده است اما بنظر می رسد برداشت پوست باعث ایجاد اثرات زخم شدید می شود، لذا به هیچ وجه توصیه نمی شود.
تجربیات بسیار نشان داده: در جراحی بینی گوشتی تقویت بافت غضروفی و استفاده از غضروف تیغه وسط یا همان سپتوم برای تقویت نوک بینی گوشتی و به طور کلی بافت غضروفی بهترین تاثیر را دارد.

استرات کولوملا (cullomella strut) یک تکه از غضروف سپتوم می باشد که به شکل میخ مانند توسط جراح در می آید و در زیر نوک بینی گوشتی قرار می گیرد و بدینوسیله سعی در بالا بردن نوک بینی گوشتی و تقویت آن می شود.

یکی از کار های معمولاً مفید در عمل زیبایی بینی گوشتی الار بیس یا برداشت دقیق از پره ها به منظور کوچک کردن پره ها می باشد.

بهترین روش برای عمل بینی گوشتی بیماران با پوست ضخیم روش باز است در روش بسته چون نوک بینی به خوبی دیده نمی شود و دسترسی به نوک بینی محدود است نتایج برای جراحی بینی های گوشتی چندان خوب نیست.

بیماران با پوست ضخیم باید انتظارات منطقی نسبت به عمل داشته باشند و بدانند هیچگاه نتیجه عمل بینی گوشتی آنها مانند بیماران با پوست مناسب نمی شود.

مطالعه مقاله عمل بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد.