نکاتی برای انتخاب جراح بینی

کسی که می خواهد عمل جراحی پلاستیک انجام دهد، حق دارد اطلاعات و مشاوره های لازم را در بهترین شرایط کسب نماید و از بهترین امکانات بیهوشی و دارویی بهره مند شود، به طوریکه سلامت فرد به هیچ وجه مورد تهدید قرار نگیرد و بهترین نتیجه ممکن را از عمل جراحی خود بدست آورد.

۳ نامزد اصلی برای انتخاب جراح بینی خود داشته باشید. هر جراح بینی که از سبک و روش آن راضی هستید و می پسندید را در نظر بگیرید. جراح بینی ای را در اولویت قرار دهید که ناراضیان کمتری بعد از عمل زیبایی بینی داشته است.

جراح بینی ای را انتخاب کنید که در بین مراجعه کنندگان به آن جراح بینی عوارض کمتری مشاهده کرده اید و درصد افرادی که از نتیجه عمل بینی خود ناراضی هستند به درصد افرادی که راضی هستند کمتر باشد.

برای تصمیم گیری نهایی حتما حداقل ۳ بار به مطب جراح بینی مورد نظر مراجعه کرده و با دقت عکس بینی های عمل شده توسط جراح بینی انتخابی خود را ببنید. به هیچ عنوان به یک بار رفتن مطب جراح بینی اکتفا نکنید.

عکس نیمرخ اصلا سند خوبی برای اینکه متوجه شویم بینی خوب عمل شده است یا نه ،نیست. ممکن است عکس از نیمرخ بینی خوب به نظر برسد اما عکس از تمام رخ کاملا بد و زشت باشه.

برای آشنایی بیشتر با فاکتور انتخاب جراح بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است