نکات مهم در زیبایی گوش

images (1)

اگر مایل هستید از گوشواره‌های بزرگ استفاده کنید، حتما به صورت متناوب به نرمه گوش خود استراحت دهید، زیرا گوشواره‌های سنگین سبب بزرگ شدن سوراخ گوش شده و شانس پارگی آنها و از بتن بردن زیبایی گوش را افزایش می‌دهند. قبل از ایجاد سوراخ‌های متعدد در لاله گوش بهتر است خوب فکر کنید، این سوراخ‌ها به خصوص در قسمت فوقانی و یا لبه‌های گوش مشکل‌ساز هستند و زیبایی گوش شما را به خطر میاندازند.

سوراخ کردن غضروف گوش از نظر طبی مجاز نیست، چون عفونت غضروف سبب تخریب و از بین رفتن آن می‌شود و در نتیجه زیبایی گوش شما را تحدید می کنند.

آیا به کمک چسب می‌توان اختلالات لاله گوش را اصلاح کرد و زیبایی گوش را به ارمغان آورد ؟

در ابتدای تولد چنانچه اختلالی مختصر در لاله گوش وجود داشته باشد، ممکن است به کمک چسب بتوان آن را تعدیل کرد و اندکی به زیبایی گوش کمک کرد، ولی به‌طور کلی جراحی زیبایی گوش لازم است.

آیا ترمیم اختلالات شدید لاله گوش به ایجاد یک لاله گوش طبیعی منجر می‌گردد؟

با توجه به پیوندگذاری و چندین مرحله عمل زیبایی گوش، نهایتا لاله گوش ایجاد شده نمی‌تواند ظرافت و زیبایی لاله گوش طبیعی را داشته باشد.

1 (1)

عمل زیبایی گوش فیلی

یکی از عملهای متداولی که در زیبایی گوش انجام می گیرد عمل گوش فیلی می باشد. این تغییر، به شکل غیر نرمال به جلو آمدن لاله گوش دیده می شود. برای رفع و عمل تغییر گوش فیلی، بهترین زمان قبل از شروع مدرسه می باشد ولی در هر سنی دیگر نیز میتواند انجام گیرد.

عمل زیبایی گوش به صورت بیهوشی موضعی و یا عمومی انجام می گیرد و نسبت به نوع و شدت دفورماسیون از ۱-۲ ساعت عمل می تواند بطول انجامد.

عمل زیبایی گوش از پشت لاله گوش انجام گرفته و غضروفهای گوش بدین طریق فرم داده می شود. در قسمتهای بیرونی گوش به هیچ عنوان جای بخیه دیده نمی شود. در همان روزی که تحت عمل زیبایی گوش قرار گرفته اید می توانید به منزل برگشته و گوش به مدت ۳ روز بانداژ می گردد.

بعد از عمل زیبایی گوش کبودی و تورم و مورمور شدگی می تواند دیده شود که بعد از ۱-۲ هفته به صورت نرمال از بین می رود. در روز سوم عمل زیبایی گوش به کار باز گشته و مسافرت هوایی می تواند انجام گیرد. عمل زیبایی گوش به صورت بیهوشی عمومی و یا موضعی انجام گرفته و بهبود بطور سریع می باشد.

برای مطالعه " عمل زیبایی گوش (اتوپلاستی) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است