هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به نوع بینی و وسعت جراحی بینی مورد نیاز بینی بستگی دارد.بنابراین هزینه جراحی زیبایی بینی

بعد از انجام معاینه کامل داخل و خارج بینی و تعیین وضعیت پوست ، غضروفها ، استخوان ، تیغه بینی ، محور بینی ، سایز بینی و چند فاکتور دیگر در یک جلسه مشاوره حضوری تعیین خواهد شد. قسمتی از هزینه جراحی زیبایی بینی برای متقاضیان بابت هزینه و مخارج کلینیک یا بیمارستان خواهند بود .هزینه جراحی زیبایی بینی بسته به نوع عمل بینی اعمال می شود. در روشهای جدید جراحی زیبایی بینی نیاز به دقت فراوان و مهارت جراح دارد.

امروزه در جدیدترین روشهای جراحی زیبایی بینی نه تنها پیشنهاد می شود که تا حد امکان از بافت بینی کاسته نشود؛ بلکه در مواردی که لازم است می بایست به بینی بافت نیز اضافه شود. به عبارتی اگر بخشی از بینی بافت اضافه دارد آن را پزشک برمی دارد و به قسمتهایی که با کمبود بافت بیمار مواجه است اضافه می شود. بنابراین در جدیدترین متودولوژی های جراحی زیبایی بینی که پیشنهاد می شود؛گفته می شود که بهتر است بافتی از بینی برداشته نشود. در این روشها اسکلت بینی بازسازی شده و بافت های نرم تقویت می شوند بنابراین در دراز مدت بینی کمتر دچار افتادگی می شود. البته لازم به ذکر است که مبنای هر عمل جراحی زیبایی بینی همان آنالیز و تشخیص پزشک متخصص است و وی می بایست برای هر بینی شرایط مخصوص به آن بینی را در نظر بگیرد.

عمل جراحی زیبایی بینی در مرکز مجهز با پرسنلی کارآمد و ماهر باعث کاهش میزان ریسک در عمل خواهد شد.

دوستان، عمل زیبایی بینی، تصمیمی است که بر روی زندگی شما تأثیر می‌گذارد، با اینحال می‌تواند، به اندازه‌ی زیادی کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد. همین امروز با پزشک خود صحبت کنید! فراموش نکنید که تصمیم گیری درباره‌ی هرگونه جراحی پلاستیک، فقط باید با کمک یک پزشک معتبر و متخصص صورت گیرد.

برای آشنایی با هزینه عمل ترمیمی بینی روی لینک کلیک کنید.