هزینه های عمل جراحی بینی

هزینه های عمل جراحی بینی :

در هزینه ی کلی جراحی زیبایی ، هزینه های متعددی دخیل اند. حتماً باید بدانید چه هزینه هایی در قیمت کل محاسبه شده است. ممکن است یک کارمند مطب صرفنظر از دستمزد متخصص بیهوشی و مبلغ اتاق عمل، تنها هزینه ی جراح را به شما بگوید.. در این صورت شاید تصور کنید که هزینه ی جراحی پلاستیک بینی بسیار کمتر از آنچه باید بپردازید خواهد بود.

هزینه ی جراح عمل بینی :

ممکن است با جراحی مواجه شوید که دستمزد وی در محدوده میانگین قیمت دیگر جراحان نباشد. اگر جراح شما هزینه ای بسیار بیشتر مطالبه کند، دچار تردید خواهید شد که آیا جراح ارزش مقدار پولی را که می پردازید دارد؟ همچنین اگر هزینه ی جراحی پلاستیک بینی  بسیار کم باشد، شک برانگیز است.

هزینه ی بیهوشی عمل جراحی بینی :

در اغلب موارد هزینه ی بیهوشی به عنوان هزینه ی بیمارستان دریافت می شود و شامل هزینه ی اضافی نمی گردد.

هزینه ی ایمپلنت عمل جراحی بینی:

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد "  ایمپلنت ها و مواد صناعی "  در اعمال جراحی زیبایی بینی به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. ولی در صورت نیاز معمولاً توسط بیمار تهیه می شوند.

تأمین بودجه جراحی زیبایی بینی:

باید قبل از جراحی زیبایی بینی ، به جز موراد استثناء، کل هزینه را بپردازید. اما همان گونه که قبلاً نیز ذکر شد، جراحی زیبایی بینی  به نوعی جزء تجملات به شمار می رود.

پوشش بیمه ای برای جراحی زیبایی بینی :

برنامه های مراقبت بهداشتی، جراحی زیبایی بینی  را پوشش نمی دهند. زمانی که جراحی مورد نظر یک مشکل عملکردی یا بدشکلی را بر طرف می کند مورد استثناست. به عنوان مثال بیماری که علاوه بر بدشکلی بینی ، دچار انحراف تیغه بینی نیز می شود. اما غالباً شرکت های بیمه هزینه ی درمان چنین وضعیت پزشکی را نخواهند پرداخت. بنابراین به پوشش بیمه ای تان اتکا نکنید اگر واقعاً به جراحی نیاز دارید.

ترکیب جراحی زیبایی بینی با عمل های جراحی عملکردی:

اگر باید به منظور بازگشت عملکرد بینی جراحی کنید، و همچنین تمایل دارید جراحی زیبایی بینی کنید، شاید بتوان آنها را همزمان انجام داد. مثلاً عمل انحراف  تیغه بینی با عمل زیبایی بینی . چنانچه تمایل به چنین کاری دارید، با جراح خود صحبت کنید تا نخست، عمل جراحی لازم را انجام دهد. در صورتی که جراح با انجام همزمان آنها موافق است و آن را مناسب می داند، شاید شرکت های بیمه هزینه عمل های لازم پزشکی را تقبل کند، ولی شما مسئول پرداخت هزینه ی مربوط به جراحی زیبایی بینی  هستید. با انجام همزمان عمل ها در هزینه های بیهوشی و بیمارستان صرفه جویی خواهید کرد، چرا که زمان لازم برای یک جراحی ترکیبی کمتر از زمان لازم برای انجام دو جراحی جداگانه است.

 

* منبع :  کتاب رازهای راینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی

برای مطالعه " انواع راینوپلاستی" کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است