هزینه ی جراحی زیبایی بینی ثانویه

هزینه ی جراحی زیبایی ثانویه :

جراحی زیبایی بینی ثانویه تنها زمانی مناسب است که:

- جراحی اول باعث غیر قرینگی، بدشکلی یا مشکلات دیگری شده است که شما و جراحتان تشخیص می دهید.

-   بدشکلی اولیه از طریق جراحی زیبایی  بینی  بر طرف نشده است.

در غیر این صورت عمل جراحی بینی ثانویه مشکل را حل نخواهد کرد. معمولاً جراحی ترمیمی ۶ تا ۱۲ ماه به تعویق می افتد، چون در این مدت همچنان تغییراتی رخ می دهند. جراحی بیش از حد، زودهنگام می توانند منجر به تصحیح بیش از اندازه آن شود. علاوه براین بسیاری از بدشکلی ها با گذشت زمان خودبخود اصلاح می شوند و دیگر نیازی به ترمیم نخواهد بود.

بعضی از جراحان هزینه ای معادل هزینه ی اصلی مطالبه می کنند. بعضی تنها دستمزد جراح  زیبایی بینی را می گیرند، ولی باید هزینه ی بیهوشی و اتاق عمل پرداخته شود. باید پیش از جراحی زیبایی بینی  اصلی خود از روش جراح درباره ی احتمال جراحی  زیبایی ثانویه آگاه شوید. برخی جراحان شش تا دوزاده ماه به انجام عمل جراحی زیبایی بینی  احتمالی ثانویه خود متعهدند، اما پس از آن شما مسئول هزینه ی کامل ترمیم خواهید بود.

 آیا برای ملاقات های پیگیری باید حق ویزیت بدهید؟

پس از جراحی زیبایی بینی ، لازم است برای کشیدن بخیه و اطمینان از ترمیم کامل و جلوگیری از ایجاد عوارض، نزد جراح بروید. برخی از پزشکان برای ویزیت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی  مبلغی دریافت نمی کنند ولی برخی دیگر در حق ویزیت تخفیف می دهند. بعضی پزشکان ممکن است پس از یک سال حق ویزیت بگیرند اما برخی دیگر هرگز چنین هزینه ای از شما مطالبه نمی کنند. حتماً شیوه ی جراح خود را بدانید.

* منبع :  کتاب رازهای راینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی

برای مطالعه "مکان انجام عمل جراحی بینی" کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است