پیامد عمل بینی عروسکی

عمل زیبایی بینی تلفیق علم و هنر است. خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد.علاقه انسان به زیبایی یک حس خدادادی می باشد و هیچ گاه ملامت پذیر نیست. به عنوان مثال جراحی زیبایی بینی، با اصلاح نقطه مرکزی صورت در افراد می تواند زندگی افراد را به سمت بهبودی تغییر دهد و اعتماد به نفس از دست رفته را به فرد بازگرداند. دیگر نیازی نیست که شخصی مدت ها یک بینی بزرگ و دِفرمه را تحمل نماید .

به کمک عمل زیبایی بینی به راحتی می توان زیبایی و فرم طبیعی بینی را بازگرداند و این رویای همیشگی را به واقعیت نزدیک ساخت.

انگیزه های بیمار برای عمل زیبایی بینی باید منطقی باشد و بیمار هرگز به خاطر فشار اطرافیان مبادرت به عمل جراحی زیبایی نکند.

 بیماری که برای عمل جراحی زیبایی بینی مراجعه می کند باید از محدودیت های زیبایی بینی آگاهی داشته و بدانند که همه کاری بر روی بینی نمی توان انجام داد.

امروزه بینی عروسکی و سرسره ای، بینی های تصنعی تلقی می شوند و از نظر زیبایی شناسی بینی عروسکی جایگاهی ندارند. همچنین بهترین جراحی بینی، آن جراحی است که بینی شکل طبیعی خود را حفظ کند، بینی های سربالا، بینی عروسکی و نازک در دنیا کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

در عمل زیبایی بینی  سعی می شود در جراحی های بینی سوراخ های بینی برش نخورند و حالت طبیعی خود را حفظ کند این در حالی است که برش در پره های بینی در جراحی بینی عروسکی ،علاوه بر ظاهر غیرطبیعی سبب ایجاد مشکلات تنفسی در طولانی مدت خواهد شد. از عوارض تنفسی که پس از انجام عمل بینی عروسکی به دلایل مختلف ایجاد می شود چسبندگی های داخل بینی است. اگر جراح داخل بینی را زیاد دستکاری کند، باعث زخمی شدن مخاط بینی می شود. اگر مخاط زخمی شده در مجاورت یکدیگر قرار گیرند هنگام ترمیم به یکدیگر می چسبند و راه داخل بینی را تنگ می کنند. بنابراین مشکلات تنفسی از عوارض عمل بینی عروسکی خواهد بود.

از دیگر عوارض عمل بینی عروسکی اینست که گاهی به دلیل برداشتن بیش از حد بافت بینی قسمت بالا و پایین بینی از یکدیگر جدا می شوند و اصطلاحا بینی دو تکه می شود. دستکاری های زیاد جراحی در داخل بینی ممکن است حتی به پوست هم صدمه برساند. در برخی از عمل های بینی عروسکی نیز نوک بینی بیش از حد بالا رفته و یا باریک می شود. چنین عوارضی سبب می شود بینی حالتی غیر طبیعی و مصنوعی داشته باشد.

درمان یک عارضه جراحی پلاستیک بینی بسیار مشکل تر از چندین بار عمل جراحی بینی است; چرا که جراح در رفع عارضه جراحی با بافت هایی سر و کار دارد که از حالت طبیعی خارج شده و اغلب با کمبود بافت اسکلتی و گاهی حتی با کمبود پوست مواجهند.

برای آشنایی با بیشتر عمل بینی عروسکی روی لینک زیر کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
پیامد عمل بینی عروسکی
۵ از ۱ رای