چگونگی جراحی زیبایی بینی

بینی حرف اول را در زیبایی صورت می‌زند زیرا در نگاه از روبرو، در مرکز صورت قرار گرفته و در نگاه از پهلو، برآمدگی مرکزی صورت را ایجاد می‌کند. یک بینی که دراز، بینی پهن یا بزرگ است و یا بینی کج و قوز دار، باعث کاستن از زیبایی چهره‌ای می‌شود که از سایر جهات زیبا‌است. معایب زیادی می‌تواند در بینی وجود داشته باشد. ممکن است بینی شکسته باشد، نوک آن بیش از حد به سمت جلو آمده باشد، گوشتی به نظر آید یا نوک آن مانند منقار عقاب به سمت پایین متمایل باشد و یا ممکن است بینی به دلیل آن که چانه فرد کوچک است، بزرگ به نظر آید.

اشکالات موجود در شکل بینی، علت مراجعه بیش از نیم میلیون نفر در سال به جراحان زیبایی صورت برای جراحی زیبایی بینی است. اگر بینی شما، با سایر اجزای صورتتان هماهنگ نیست و یا به نوعی، آن چیزی نیست که دوست دارید، می توانید کاندید جراحی زیبایی بینی باشید .

جراحی زیبایی بینی که‌به‌منظور بهتر کردن ظاهر بینی انجام می‌شود، رینوپلاستی نام دارد. جراحی زیبایی بینی می تواند اندازه بینی شما را کاهش یا افزایش دهد، شکل نوک بینی یا قسمت فوقانی آن را تغییر دهد، سوراخهای بینی را باریک یا پهن کند و زاویه بین بینی و لب بالا را تغییر دهد. همچنین با جراحی زیبایی بینی می توان نقص های مادرزادی بینی و بعضی از مشکلات تنفسی را برطرف نمود. در واقع در این عمل، جراح به دنبال ایجاد ظاهری هماهنگ تر در صورت، با حفظ یا بهتر ساختن عملکرد تنفسی بینی است.

ایران شمار اول جراحی های زیبایی جهان را دارد. از سویی دیگر تقاضا برای عمل جراحی زیبایی بینی در مقام اول، اندام مقام دوم و حذف چین و چروک صورت در مقام سوم جراحی های زیبایی قرار دارد.

جراحی زیبایی بینی به نوعی مشکل ترین عمل جراحی زیبایی و بحث انگیزترین عمل است زیرا دقت پزشک جراح در عمل جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است