گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی‌

گرافت‌ها در عمل جراحی زیباییبینی موادی هستند که جهت استحکام بخشیدن به اسکلت یا پر کردن فرورفتگی ها و یا اصلاح کجی بینی‌ به کار میروند. در گذشته به ندرت از گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی ‌ استفاده میشد ولی‌ در جراحی های مدرن امروزی جراحان بسیاری از آنها به خصوص در جراحی های ترمیمی  از گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی‌ استفاده میکنند.

گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی‌ میتوانند باعث محکم تر شدن نوک بینی‌ شده و از افتادگی بینی جلوگیری کنند. در بینی های گوشتی که معمولا غضروف های ضعیفی داشته و سر بینی‌ افتاده است گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی‌  برای بالا آوردن نوک بینی‌ حالت کوفتگی و پهنی آنرا کمتر میکنند. همچنین در بینی ‌هایی‌ که به دلیل ضربه یا بیماری و یا عمل قبلی‌ حالت  بینی زینی شکل پیدا کرده اند نیز  گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی ‌ میتوانند بینی‌ را به حالت طبیعی برگردانند. همچنین بینی‌ های کج و پیچ خورده را با گذاشتن گرافت‌ها در عمل جراحی زیبایی‌ بینی‌  بهتر می‌توان صاف کرد.

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است