اقدامات قبل از رینوپلاستی

اقدامات قبل از رینوپلاستی :

۱- لطفا از خوردن آسپرین یا مواد حاوی آسپرین یا ایبوپروفن تا یک هفته قبل از عمل  رینوپلاستی  و ۲ هفته بعد از عمل   رینوپلاستی خودداری فرمائید.  اگر دارویی مصرف می کنید که روی گردش خون و خونریزی تأثیر می گذارد سریعاً به پزشک خود اطلاع دهید.
۲- لطفا  پزشک جراح   رینوپلاستی را در جریان داروهایی که مصرف می کنید و در سابقه پزشکی خود قرار دهید. شما باید داروهای روتین خود را مصرف کنید مگر اینکه پزشک از شما بخواهد. در قرار ملاقات قبل از عمل  رینوپلاستی  پرستار شما را در جریان داروهایی که باید در روز عمل  رینوپلاستی  با یک جرعه آب مصرف کنید، قرار می دهد.
۳-در قرار ملاقات پیش از عمل  رینوپلاستی  به شما نسخه ای داده می شود که باید پس از عمل  رینوپلاستی  آنرا مصرف کنید، این نسخه شامل یک آنتی بیوتیک خوراکی، داروهای ضد درد و تورم است. به شما توصیه می شود که ویتامین C بخورید. لطفا این داروها و نسخه را پیش از عمل تهیه کنید تا پس از عمل   رینوپلاستی آنها را بصورت آماده در اختیار داشته باشید و پس از اتمام عمل مصرفشان کنید.
۴-نباید از بعد از نیمه شب روز قبل از عمل  رینوپلاستی  چیزی بخورید یا بیاشامید. مگر اینکه پزشک خلاف این را برای شما تجویز نماید. بهتر است پیش از عمل   رینوپلاستی دندانهایتان را بشوئید. در صورت عمل نکردن به هر یک از موارد مذکور ،عمل  رینوپلاستی  شما لغو خواهد شد.

برای مطالعه مقاله " پس از جراحی رینوپلاستی" کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است