تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی بینی / اطلاعات جامع انتخاب بهترین جراح بینی با نمونه کارهای جذاب
۷ دقیقه
جراح-بینی-خوب

اطلاعات جامع انتخاب بهترین جراح بینی با نمونه کارهای جذاب

آنچه می خوانید...

بهترین جراح بینی، کسی است که از مهارت بالایی در عمل‌ زیبایی یا ترمیمی برخوردار باشد. عمل بینی (رینوپلاستی)، یکی از عمل‌های زیبایی بوده که در میان خانم‌ها و آقایان رواج دارد. اگر این عمل با هدف زیبایی انجام شود، تغییرات زیادی در چهره فرد ایجاد می‌شود. این جراحی در مقایسه با سایر جراحی‌های پلاستیک هزینه بیشتری دارد. کسانی که از توان مالی بیشتری برخوردار بوده، برای این جراحی به دنبال پزشک جراح مناسب هستند. حتی امکان دارد افراد متقاضی برای این جراحی از شهرستان به تهران رفته و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در کلینیک یا بیمارستان‌های پایتخت استفاده نمایند.

در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی ها و نحوه یافتن بهترین جراح بینی اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهیم. چنانچه قصد انجام جراحی بینی دارید یا می خواهید در این زمینه بیشتر بدانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید…

در ابتدا، ویدئوهای جراحی بینی دکتر هادی سرمست را مشاهده کنید:

جراحی بینی با چه هدفی انجام می‌شود؟

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی، با اهداف درمانی یا زیبایی انجام می‌شود. شکل، اندازه و فرم بینی در این جراحی به طور کامل تغییر خواهد کرد. انتخاب جراح بینی مناسب که بتواند به شما کمک کند تا به هدف خود در این زمینه دست یابید از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. عمل بینی، بسیار حساس بوده و به همین جهت توصیه شده که حتی‌الامکان تحت نظر پزشک جراح ماهر انجام شود. رینوپلاستی را می‌توان فرایندی دانست که زندگی یک فرد را می‌تواند به طور بسیار مثبتی دگرگون سازد. اما از آنجا که جراحی بینی از لحاظ زیبایی‌شناسی بسیار مهم بوده، ضروری است که زیر نظر جراح بینی خوب انجام شود.

فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب بهترین جراح بینی

انتخاب جراح بینی خوب از مهمترین دغدغه‌هایی بوده که ذهن افراد متقاضی عمل رینوپلاستی را به خود مشغول کرده است. به همین دلیل ضروری است که قبل از جراحی با آگاهی کامل جهت انتخاب جراح مناسب تصمیم‌گیری نمایید. افراد نباید تنها هزینه جراحی بینی را ملاک قرار دهند، بلکه باید به دانش و مهارت جراح که از اهمیت بالایی برخودار است و نتیجه مطلوب و مناسب جراحی را رقم می زند، توجه شود. یک پزشک ماهر در امور جراحی پلاستیک، اعتماد به نفس شما را افزایش داده و حتی باعث می‌شود که حس بسیار خوبی نسبت به خود داشته باشید. شاید پروسه‌ی پیدا کردن یک جراح مناسب بسیار طولانی باشد. اما نیاز است که تمامی فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب یک فرد متخصص جهت انجام این جراحی را مد‌نظر قرار دهید.

بهترین-جراح-بینی
بهترین-جراح-بینی-در-تهران

مدرک تحصیلی جراح بینی

اولین فاکتور مهم در انتخاب جراح بینی خوب، مدرک تحصیلی اوست. این حق شماست که در مورد مدرک تخصصی پزشک مورد نظر خود پرس و جو کنید. متاسفانه، امروزه بسیاری از پزشکان با مدرک جراحی عمومی و با یادگیری آموزش‌های پزشکی در حوزه‌ی جراحی بینی پا نهاده‌اند. جراحی بینی، عمل بسیار حساسی بوده که باید تحت نظر پزشک متخصص با مدرک تحصیلی مرتبط انجام شود. اولین اقدام در زمینه پیدا کردن جراح زیبایی در شهر خود یا سایر مناطق این است که مدرک تحصیلی او را در زمینه‌ی عمل بینی مورد بررسی قرار دهید.

بررسی مهارت عملی و تبحر جراح بینی

جراح بینی، کسی است که در زمینه عمل رینوپلاستی از مهارت بالایی برخوردار باشد. آن‌چیزی که مهم بوده در نظر گرفتن این موضوع است که جراحان پلاستیک تنها در جراحی زیبایی یک ناحیه از بدن مهارت بالایی دارند. به همین خاطر باید به دنبال فردی باشید که تنها در زمینه عمل بینی از تبحر بسیار بالایی برخوردار باشد. اگر‌چه امکان دارد جراحان پلاستیک، عمل‌های مختلفی در هر ناحیه از بدن انجام دهند. اما بهتر است فردی را برای این کار انتخاب نمایید که در زمینه جراحی بینی، گواهی مورد تایید داشته باشد.

بررسی نمونه‌ کارهای موفق جراح بینی

یکی از مهمترین شاخصه‌های تاثیرگذار در انتخاب جراح بینی، بررسی نمونه‌ کارهای اوست. مسلما، انتخاب جراح ماهری که بتواند حس زیبایی‌شناسی را بعد از مشاهده نمونه‌ کارهای موفقی که داشته در شما ایجاد کند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. البته ناگفته نماند حس زیبایی‌شناسی در افراد کاملا نسبی بوده و نمی‌توان به نظر دوستان نزدیک درباره نمونه کارهای جراح بینی، اعتماد کرد. مهمترین مورد جهت ارزیابی عملکرد یک جراح، تعداد عمل‌های موفق اوست.

  • بررسی دقیق عکس‌های قبل و بعد از عمل زیبایی جراح (جهت انجام این کار می‌توانید نمونه کارهای پزشک جراح را از طریق اینترنت یا دنبال کردن صفحه‌ی شخصی او در اینستاگرام مورد بررسی قرار دهید.)
  • نتیجه کار جراح در مورد بیمارانی که خصوصیات یکسانی با شما دارند را مورد بررسی قرار دهید. (بررسی ساختار چهره شما با بیمار)
  • خواسته و نظر خود را با نمونه کارهای موفق جراح مورد‌نظر، تطبیق دهید. ( آیا پزشک جراح مورد نظر می‌تواند خواسته شما را در انجام عمل بینی موفق برآورده سازد یا خیر؟)

در این بخش می توانید نمونه کارهای موفق دکتر هادی سرمست، جراح بینی را مشاهده کنید:

جراح-بینی-خوب-در-پاسداران
جراحی-بینی-مردانه
عمل-بینی

در نظر گرفتن رفتار حرفه‌ای جراح بینی و تیم پشتیبانی او

یکی دیگر از شاخصه‌های مهم در شناخت جراح بینی خوب، بررسی رفتارهای حرفه‌ای تیم پشتیبانی او با فرد متقاضی است. جراحی، معامله‌ای است که می‌تواند مسیر زندگی و دید شما را نسبت به خودتان تغییر دهد. به همین دلیل بهتر است که با پزشک جراح مناسب، احساس راحتی زیادی داشته باشید. تمام نگرانی‌ها و استرس خود را با او در میان گذاشته و دغدغه ناشی از انجام این عمل جراحی را در خود کاهش دهید. یک جراح بینی ماهر باید تمام سوالات فرد متقاضی را در مورد جراحی پاسخ داده و تا حد زیادی دل‌نگرانی‌های او را رفع نماید. همچنین مراقبت های بعد از جراحی بینی و اقدامات مهم قبل از آن که انجام آن ها ضروری است را در اختیار متقاضی قرار دهد.

کسب اطلاعات لازم درباره تجهیزات جراحی

این حق شماست که درباره تمام موارد مربوط به مرکز عمل جراحی از پزشک مورد نظر خود اطلاعات جامعی کسب نمایید. در ادامه به مهمترین مواردی که باید از پزشک جراح خود درباره عمل رینوپلاستی بپرسید، اشاره شده است:

  • کسب اطلاعات لازم درباره متخصص بیهوشی و مدرک تحصیلی او
  • کسب اطلاعات لازم درباره مرکز عمل جراحی و بررسی اعتبار‌سنجی آن
  • کسب اطلاعات لازم در مورد شرایط بیهوشی در حین عمل

بررسی کیفیت خدمات‌رسانی محل کار جراح بینی

از جمله موارد مهم در انتخاب جراح بینی مناسب این است که به کیفیت خدمات‌رسانی محل کار او توجه نمایید. نکاتی که باید در حین ورود به محل کار پزشک جراح، مورد توجه قرار دهید شامل موارد زیر است:

  • آیا رفتار کارکنان مطب با مشتری، دلسوزانه و دوستانه است؟
  • آیا تمام هشدارها و مراقبت‌های لازم در مورد عمل رینوپلاستی توسط جراح برای مشتری به خوبی توضیح داده شده است؟
  • آیا کارکنان مرکز در مورد هزینه‌های عمل، اطلاعات درستی را در اختیار مشتری قرار داده‌اند؟
  • آیا در صورت بروز مشکل، پاسخ‌های قانع‌کننده‌ی از سوی تیم جراحی دریافت شده است؟

بهترین جراح بینی در تهران

یکی از مهم ترین سوالات برای افرادی که در شهر تهران زندگی می کنند، این است که بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟ در پاسخ باید بگوییم برای یافتن جراح بینی خوب در تهران فاکتورهای متعددی را باید در نظر بگیرید. تخصص و تجربه جراح از اهمیت بالایی برخوردار است. یک جراح بینی با سابقه جراحی های موفق و رضایتمندی بالای بیماران انتخاب مناسبی برای شما است و مشاهده نمونه کارها و ویدئوهای جراحی بینی او می تواند به شما در انتخاب کمک کند.

امروزه با توجه به دسترسی همه افراد به اینترنت، جستجو در شبکه های اجتماعی و سایت ها می تواند به شما در انتخاب بهترین جراح بینی کمک کند. همچنین شما می توانید از آشنایان و دوستانی که از انجام عمل بینی خود رضایت دارند، مشخصات جراح بینی را سوال کرده و برای اطلاعات بیشتر به مطب او مراجعه نمایید.

دکتر هادی سرمست، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک صورت و بینی با ۱۶ سال سابقه کاری و بیش از ۶۰۰۰ جراحی بینی موفق، با به روز ترین تکنیک ها جراحی بینی را انجام می دهند.

نتیجه‌گیری

جراح بینی خوب از مهارت بسیار بالایی در عمل رینوپلاستی برخوردار است. اینکه شما بتوانید در شهر خود یا مناطق دیگر به دنبال یک پزشک جراح ماهر در زمینه عمل بینی باشید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله سعی شده تا تمام معیارهای لازم جهت شناخت بهترین جراح بینی به شما ارائه شود.

منابع:

https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/rhinoplasty/procedure
https://www.healthline.com/health/rhinoplasty
https://utswmed.org/medblog/rhinoplasty-nose-job/
دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =