تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / دسته‌بندی نشده / بهترین جراح بینی در پاسداران چه کسی است؟
۵ دقیقه
جراح بینی در پاسدران

بهترین جراح بینی در پاسداران چه کسی است؟

آنچه می خوانید...

بهترین جراح بینی در پاسداران باید با توجه به ویژگی‌ها و خصوصیات مشخصی انتخاب شود. جراحی بینی یکی از حساس ترین اتفاقاتی است که برای افراد رخ می‌دهد. در طی این جراحی ظاهر و زاویه قرارگیری بینی به طور کل تغییر می‌کند؛ پس یافتن بهترین پزشک برای آن ضروری است. داشتن تجربه و توجه به خواسته‌های بیمار از جمله خصوصیاتی هستند که افراد باید دارا باشند. برای یافتن بهترین جراح در پاسداران باید به این خصوصیات توجه کنید.

ویدئوهای جراحی بینی دکتر هادی سرمست را مشاهده نمایید:

00:29
truncate dir-rtl

جراحی بینی به سبک دکتر هادی سرمست

02:10
truncate dir-rtl

فیلم واقعی جراحی بینی گوشتی در اتاق عمل

تماس-با-دکتر-هادی-سرمست

چرا باید بهترین جراح بینی در پاسداران را پیدا کنیم؟

جراحی بینی یکی از حساس ترین عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید و پزشک باید از تجربه و مهارت
کافی برای انجام آن برخوردار باشد. به همین منظور، بسیار مهم است که بهترین جراح بینی در پاسداران را پیدا کنید. انتخاب چنین جراحی نه‌تنها اطمینان خاطر شما را در رابطه با نتیجه عمل افزایش می‌دهد؛ بلکه باعث می‌شود دوره نقاهت کوتاه‌تری را پشت سر بگذارید و در طول این دوره عوارض شدیدی نداشته باشید.

خصوصیات بهترین جراح بینی در پاسداران

بهترین جراح بینی در پاسداران باید از خصوصیات و ویژگی‌هایی برخوردار باشد تا یافتن آن برای افراد راحتتر شود. این خصوصیات به شرح زیر هستند:

اهمیت دادن به نظرات بیمار

همه افراد در مورد جراحی بینی خود خواسته‌هایی دارند که با پزشک مطرح می‌کنند. برخی از پزشکان به این نظرات اهمیت زیادی نمی‌دهند و انتظارات خود از جراحی را عملی می‌کنند که دراین‌صورت بیمار از نتایج جراحی به هیچ عنوان رضایت نخواهد داشت. پس بهترین جراح باید خواسته‌های بیمار در مورد ظاهر بینی خود را بپرسد و سپس طبق آنها جراحی را انجام دهد. درواقع بهترین نتیجه ممکن زمانی حاصل می‌شود که زیباجو تمام انتظارات و خواسته‌های خود را از عمل بینی با پزشک در میان بگذارد و جراح با توجه به این تجربیات پیشین خود بهترین گزینه را پیش‌روی فرد قرار دهد.

بیشتر بخوانید: جراحی بینی استخوانی

صبر و حوصله و درک نگرانی‌های زیباجو

یک جراح خوب درک می‌کند که هر فرد نگرانی‌های زیادی در رابطه با نتیجه و عوارض جراحی خود دارد. بنابراین سعی می‌کند با صبر و آرامش راهنمایی‌های لازم را در اختیار ایشان قرار دهد. به‌عنوان مثال پزشک می‌تواند جهت اطمینان خاطر زیباجو‌ روند عمل را به‌طور خلاصه برای ایشان شرح دهد و نکات مراقبتی قبل و بعد از عمل بینی را به‌طور کامل گوشزد نماید.

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت – متخصص گوش، گلو و بینیفارغ التحصیل دوره تخصصی در مهرماه سال ۱۳۸۸ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت
دارای بورد تخصصی
عضو انجمن جراحان گوش، گلو و بینی
عضو انجمن تحقیقات راینولوژی
سابقه بیش از ۶۰۰۰ جراحی بینی موفق
سابقه ی کار به عنوان جراح پلاستیک بینی وصورت در شهرهای رشت، آمل، نور و تهران
انجام جراحی در مراکز جراحی: ارم، فرمانیه، کلینیک سهند و پیروز

بهترین جراح بینی در پاسداران

انجام جراحی با شرایط متفاوت

همه افراد بینی‌های یکسانی ندارند و تغییر در آنها باید با توجه به شکل بینی باشد. به همین دلیل، بهترین جراح کسی است که برای هر بیمار بهترین نتیجه را به دست بیاورد. همچنین در نظر گرفتن شرایط افراد موجب می‌شود جراحی با کمترین عوارض انجام شود و فرد دوران نقاهت آسان و کم دردسر را پشت سر بگذارد.

بیشتر بخوانید: جراحی بینی نیمه فانتزی

حس مسئولیت‌پذیری در تمام روند بهبودی

جراح باید در تمام روند عمل بینی نسبت‌به وضعیت زیباجو حس مسئولیت‌پذیری داشته باشد و در صورت بروز عوارض بعد از عمل فرد را راهنمایی کند. همچنین این حس مسئولیت‌پذیری مربوط به دوران قبل از عمل نیز هست و پزشک باید فارغ از منافع مالی خود بهترین و کم‌خطرترین نوع عمل را برای فرد انجام دهد.

در نظر گرفتن ویژگی‌های ظاهری

در برخی افراد بینی بسیار بزرگ است و قسمت زیادی از صورت را تشکیل داده است. بهترین جراح باید قادر باشد که در هر شخص بهترین اندازه را تعیین کرده و نسبت به انجام جراحی اقدام کند. یک پزشک باتجربه و کاربلد طبق تجربه خود می‌تواند بهترین فرم بینی برای هر زیباجو‌ را تشخیص دهد. بنابراین در کسب بهترین نتیجه نقشی کلیدی را ایفا می‌کند.

بیشتر بخوانید: هزینه جراحی بینی استخوانی

تجربه

همه پزشکان از تجربه یکسانی برخوردار نیستند. برخی از آنها سال‌های سال است که در زمینه جراحی بینی فعالیت می‌کنند و جراحی‌های موفق زیادی دارند. بهتر است جستجوی خود را از میان آنان آغاز کنید تا زودتر به نتیجه برسید. انتخاب یک پزشک مجرب و حرفه‌ای سبب می‌شود کمتر دچار عوارض پس از عمل شوید و با اخذ بهترین نتیجه ممکن اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید.

بهترین جراح بینی در پاسداران چه کسی است؟

 پزشکان زیادی در پاسداران در زمینه جراحی بینی فعالیت می‌کنند. دکتر هادی سرمست یکی از این
پزشکان به حساب می‌آید که با داشتن تجربه چندین ساله در انجام جراحی‌های متعدد بینی می‌تواند به شما کمک کند. دکتر سرمست یکی از اعضای انجمن جراحان گوش و بینی است که سابقه کار به‌عنوان جراح پلاستیک در شهرهای نور ،تهران، آمل و رشت را داشته است.

چگونگی یافتن بهترین جراح بینی در پاسداران

برای یافتن بهترین جراح بینی در پاسداران می‌توانید از روش های زیادی استفاده کنید. یکی از بهترین و رایجترین راه‌های استفاده از اینترنت است. در سایت‌های مختلف بهترین جراحان معرفی شده‌اند و افراد در مورد میزان رضایت خود از خدمات آنها صحبت کرده‌اند.

راه دیگری که می‌توانید استفاده کنید پرسیدن از اطرافیان خودتان است. اگر در اطرافیان خود سابقه جراحی بینی دارید، می‌توانید در مورد میزان رضایت او سوال کنید. یکی دیگر از راه‌ها مراجعه به مطب پزشک‌های مختلف و مشاهده میزان رضایت بیماران و نتایج عمل آنها است. این روش تاثیرگذاری زیادی روی تصمیم‌گیری شما خواهد داشت.

سوالات متداول

نتیجه گیری

تعیین نوبت از بهترین جراح بینی در پاسداران برای افرادی که در این محدوه زندگی می کنند بسیار مهم است. این کار برای رسیدن به نتایج دلخواه مورد نیاز است. در این مطلب به برخی از خصوصیات این فرد اشاره کردیم که به شما کمک زیادی می‌کند. دکتر هادی سرمست یکی از بهترین جراحان بینی در پاسداران به شمار می‌آید. برای تعیین نوبت و مشاوره پیش از جراحی بینی میتوانید با شماره بگیرید.

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =