تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی بینی / معرفی بهترین جراح بینی فانتزی تهران + نمونه کار و فیلم
۵ دقیقه
بهترین جراح بینی فانتزی تهران

معرفی بهترین جراح بینی فانتزی تهران + نمونه کار و فیلم

آنچه می خوانید...

بهترین جراح بینی فانتزی تهران چه کسی است؟ آیا قصد دارید جراحی بینی مدل فانتزی انجام دهید اما نمی دانید چگونه جراح با تجربه و حاذق پیدا کنید؟ به دلیل محبوبیت جراحی بینی فانتزی یا عروسکی، بسیاری از افراد متقاضی انجام این عمل هستند. به همین دلیل باید تحقیقات لازم قبل از جراحی با دقت کافی انجام شود. مطالب این مقاله به شما کمک می کند تا از نحوه یافتن بهترین جراح بینی فانتزی و نحوه یافتن او آگاه شوید. در این صورت می توانید نتیجه مطلوب از عمل بگیرید و عوارض و مشکلی برای شما ایجاد نشود. برای کسب اطلاعات کامل، در ادامه مقاله با ما همراه باشید…

دکتر هادی سرمست

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک صورت و بینی

 • دارای بورد تخصصی
 • عضو انجمن جراحان گوش، گلو و بینی
 • عضو انجمن تحقیقات راینولوژی
 • سابقه بیش از ۶۰۰۰ جراحی بینی موفق
 • سابقه ی کار به عنوان جراح پلاستیک بینی وصورت در شهرهای رشت، آمل، نور و تهران
بهترین-جراح-بینی-گوشتی-دکتر-سرمست
تماس-با-دکتر-هادی-سرمست

بهترین جراح بینی فانتزی تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اگر قصد جراحی بینی فانتزی را دارید و می خواهید بهترین جراح بینی فانتزی را انتخاب کنید، باید در نظر بگیرید که او باید دارای یک سری ویژگی ها باشد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • تخصص و تجربه: بهترین جراح بینی فانتزی باید از داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی بینی برخوردار باشد.
 • خلاقیت: باید دارای خلاقیت و استعداد در طراحی و پیاده سازی مدل جراحی فانتزی بر روی بینی باشد.
 • دقت و دانش فنی: باید برای انجام جراحی‌های دقیق و حساس، دارای دقت بالا و دانش فنی خوبی باشد.
 • هنر و زیبایی: به دلیل اینکه جراحی بینی فانتزی نیاز به ظرافت بالایی دارد، جراح می بایست با اصول زیبایی شناختی چهره آشنا باشد.
 • ارتباط و تعامل: باید توانایی برقراری ارتباط مؤثر با بیماران داشته و با آن ها تعامل نماید. همچنین شنونده صحبت های بیماران بوده و خواسته های آن ها را در نظر بگیرد. همچنین خدمات لازم را به بیماران ارائه دهد.
 • نتایج مطلوب: نتیجه حاصل از جراحی، با ذهنیت بیماران هماهنگ و جذابیت خاصی داشته باشد.
 • ارائه نمونه کارهای موفق: یک جراح بینی فانتزی خوب باید نمونه کارهای قبل و بعد جراحی بینی فانتزی داشته باشد و آن را در اختیار افرادی که قصد عمل دارند، قرار دهد.
 • داشتن وجدان کاری: به جراحی می توان اعتماد کرد که وجدان کاری داشته باشد و سلامت بیمار و منافع او را در اولویت قرار دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

البته همچنین باید توجه داشت که عناصری مانند ترجیحات شخصی، معیار‌های زیبایی فرد، وجود بیماری‌های پایه‌ای و محدودیت‌های جسمی هر فرد ممکن است در انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی نقشی داشته باشد.

نمونه کارهای دکتر هادی سرمست جراح پلاستیک بینی و صورت

بهترین جراح بینی فانتزی
بهترین جراح بینی فانتزی در تهران
جراح بینی فانتزی

چگونه بهترین جراح بینی فانتزی را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی فانتزی، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • تحقیق کنید: با مطالعه و تحقیق درباره جراحان بینی فانتزی مشهور و با تجربه می‌توانید به اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها و کارهایشان دست پیدا کنید. می‌توانید از منابع آنلاین، وبسایت‌ها، بلاگ‌ها، ارزیابی‌ها و نظرات بیماران قبلی استفاده کنید.
 • مشاوره کنید: ملاقات با جراحان مختلف و مشاوره درباره خواسته‌ها و انتظارات شما می‌تواند کمک کند تا یک نماینده‌ی مناسب برای جراحی بینی فانتزی‌تان را پیدا کنید. پرسش‌هایی در مورد تجربه‌ها، تخصص و روش‌های جدیدی که به کار می‌برند، مهارت‌های آن‌ها و نمونه کارهای قبلی‌شان را مطرح کنید.
 • دیدار با بیماران قبلی: بررسی و گفت‌وگو با بیمارانی که قبلاً توسط او جراحی شده‌اند می‌تواند به شما در انتخاب کمک کند. نظرات و تجربیات آنها می‌تواند برای شما راهنمای مفیدی باشد.
 • خواسته‌ها و انتظارات را بیان کنید: در جراح مشخصی که با او ملاقات کرده‌اید، بیان کنید که چه نتیجه‌ای را می‌خواهید ببینید و از وی درخواست نمونه‌های کاری مشابه به خواسته‌های شما را بدهید.
 • اعتماد به نفس و ارتباط دوطرفه: در انتخاب جراح بینی فانتزی حساسیت بخشی است. برای روند موفق باید با جراح احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید. همچنین، به برقراری یک ارتباط دوطرفه میان شما و جراح اهمیت دهید.

بیشتر بخوانید: بهترین فصل جراحی بینی

بهترین جراح بینی فانتزی چه کسی است؟

با توجه به مطالبی که در این مقاله به آن پرداختیم، می توانید با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران اقدام نمایید. به دلیل اینکه در جراحی بینی مدل فانتزی تیغه بینی باریک شده و بینی کوچک و سربالا می گردد، لازم است تا جراح از تبحر و مهارت بالایی برخودار باشد.

از این رو لازم است جراح حاذقی را انتخاب کنید تا سوراخ بینی شما متقارن گردد و بینی شما مطابق با سایر اجزای صورتتان و بر اساس ویژگی های بینی فانتزی عمل شود. دکتر هادی سرمست جراح پلاستیک بینی و صورت با تجربه بالا در زمینه جراحی انواع بینی از جمله بینی فانتزی مشغول به فعالیت می باشد.

نتیجه گیری

انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی بستگی به ترجیحات شخصی شما دارد. هر کسی ممکن است نظر متفاوتی درباره جراح بینی فانتزی براساس سبک و ذوق خود داشته باشد. اما توجه به مطالبی که در این مقاله بیان شد، به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =