تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی بینی / بهترین جراح بینی گوشتی تهران با نمونه کارهای جذاب
۵ دقیقه
بهترین-جراح-بینی-گوشتی-دکتر-سرمست

بهترین جراح بینی گوشتی تهران با نمونه کارهای جذاب

آنچه می خوانید...

جراحی بینی گوشتی به دلیل ویژگی های خاص بینی از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل سختی بیشتر این عمل نسبت به جراحی بینی استخوانی، برخی از افراد تصور می کنند که نتیجه خوبی از این عمل نخواهند گرفت. اما باید توجه داشته باشید که با مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می توانید نتیجه خوبی از این جراحی بگیرید، تا حدی که تفاوتی با جراحی بینی استخوانی نداشته باشد. در ادامه به توضیحاتی در مورد ویژگی‌های بینی گوشتی و راهکارهایی جهت انتخاب جراح مناسب می‌پردازیم.

جراح-بینی-گوشتی

بینی های گوشتی چه ویژگی هایی دارد؟

بینی های گوشتی از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که در جراحی بینی گوشتی باید به آن ها توجه کرد. از جمله ویژگی بینی های گوشتی عبارت است از:

 • بینی‌های گوشتی اغلب دارای نوک بزرگ و نامشخصی هستند، افرادی که این بینی را دارند معمولاً در نیمه‌ی بالایی بینی مشکل خاصی ندارند و از فرم این ناحیه راضی هستند اما مشکل عمده در نیمه‌ی پایینی می‌باشد.
 • یکی دیگر از مشخصه‌های بارز بینی‌های گوشتی این است که نوک بینی نسبت به پل بینی بیش از حد پهن می‌باشد، در نتیجه بین اجزاء مختلف بینی تناسب و تعادل وجود ندارد.
 • غضروف‌های قسمت نوک بینی‌های گوشتی معمولاً به دلیل تجمع بافت گوشتی در نوک بینی نامشخص می‌باشد و این موضوع موجب می‌شود تا ساختار اسکلتی بینی‌های گوشتی قابل تشخیص نباشد.
 • پوست بینی‌های گوشتی نسبت به سایر انواع بینی‌ها ضخیم‌تر می‌باشد.
 • بنا به دلایل ژنتیکی آقایان بیشتر از خانم‌ها دارای بینی‌ها گوشتی هستند.

نمونه کارهای جراحی بینی گوشتی دکتر هادی سرمست جراح پلاستیک بینی و صورت را مشاهده کنید:

بهترین-جراح-بینی-گوشتی-تهران
بهترین-جراح-بینی-گوشتی

اصول جراحی بینی گوشتی

افرادی که بینی‌های گوشتی دارند تمایل دارند که بینی آنها کوچکتر شود و ساختار اسکلتی واضحی پیدا نماید. جراح با توجه به فرم بینی ممکن است تکنیک‌های مختلفی را جهت جراحی انتخاب نماید به عنوان مثال:

 • اصلاح و کاهش غضروف در جهت بهبود ساختار اسکلتی
 • فرم بخشیدن به نوک بینی از طریق پیوند غضروف
 • برداشتن پوست و بافت‌های اضافی نوک بینی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی

بینی به لحاظ موقعیتی که در صورت دارد و قسمت مرکزی صورت واقع شده است می‌تواند بر روی زیبایی چهره‌ی هر فردی تاثیر شگرفی داشته باشد، به صورتی که برخی افراد پس از جراحی بینی چهره‌ای کاملاً متفاوت پیدا می‌نمایند بنابراین جراحی بینی یکی از جراحی‌های زیبایی مهم می‌باشد که کسب نتایج مثبت از آن می‌تواند تا باقی عمر همراه شما باقی بماند بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در این مسیر بسیار اهمیت دارد.

چگونه بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را پیدا کنیم؟

بینی‌های گوشتی نسبت به سایر انواع بینی‌ها ساختار پیچیده‌ای دارند در نتیجه جراحی این بینی‌ها همواره با مشکلاتی حین جراحی و پس از جراحی همراه است به همین دلیل اکثر جراحان از جراحی بینی‌های گوشتی خودداری می‌نمایند بنابراین باید جهت پیدا کردن یک جراح با تجربه و تخصص کافی در جراحی بینی‌های گوشتی تحقیقات بسیاری پیش از جراحی انجام دهید، در ادامه نکاتی جهت راهنمایی شما برای انتخاب جراح مناسب بیان می‌نمائيد.

مقایسه تصاویر پیش و پس از جراحی

در گذشته در مطب اکثر جراحان زیبایی آلبومی از تصاویر پیش و پس از جراحی وجود داشت و بیماران می‌توانستند با مراجعه به مطب به مشاهده این تصاویر بپردازند و با مقایسه نتایج پیش و پس از عمل، جراح مناسب را انتخاب نمایند. در حال حاضر با توجه به اینکه اکثر پزشکان سایت و صفحاتی در فضای مجازی دارند دیدن تصاویر این جراحی‌ها حتی بدون حضور در مطب نیز به راحتی امکان پذیر است، تنها کافی است نام جراح را سرچ کنید، تعداد زیادی از تصاویر جراحی‌های انجام شده توط پزشک انتخب شده برای شما به نمایش در خواهد آمد. با دیدن تصاویر می‌توانید متوجه شوید که تکنیک مورد استفاده توسط این جراح چگونه بوده و آیا شما تمایل دارید نتیجه‌ی مشابه را کسب نمائید.

جراح-بینی-گوشتی-خوب
جراح-بینی-گوشتی-در-تهران

مطالعه نظرات سایر بیماران

با استفاده از سایت‌های نظرسنجی می‌توانید نظر سایر بیماران و افرادی را که پیش از شما تحت جراحی قرار گرفته‌اند مطالعه نمائید و با دلایل رضایت و یا عدم رضایت بیماران آشنا شوید.

طرز برخورد پزشک در جلسه مشاوره

برخورد گرم و دوستانه‌ی پزشک در جلسه مشاوره، گوش دادن به صحبت‌ها و خواسته‌های شما از نتیجه‌ی جراحی و ارائه توضیح کامل در مورد شیوه‌ی جراحی و نتایجی که مورد انتظار است از نکاتی است که در جلسه مشاوره باید به آن توجه نمائید، با توجه به اینکه تا چندین ماه پس از جراحی بینی برای ویزیت‌های مجدد باید به مطب جراح مراجعه نمائید پس به خاطر بسپارید که برخورد مناسب توام با احترام پزشک یکی از ویژگی‌های اساسی است که در کنار دانش و تجربه‌ی جراح باید به آن توجه نمائيد.

صرف زمان کافی جهت انتخاب جراح

جراحی بینی، یک جراحی انتخابی می‌باشد بنابراین شما می‌توانید به آسودگی چندین ماه را برای انتخاب جراح مناسب اختصاص دهید. به یاد داشته باشید جراحی بینی گوشتی یکی از جراحی‌های پیچیده می‌باشد که در صورتی که توسط بهترین جراح بینی که تخصص و تجربه کافی را در این زمینه دارد، انجام نشود، ممکن است نتایج مطلوبی از این جراحی به دست نیاورید و احتیاج به جراحی مجدد داشته باشید، جراحی ترمیمی نسبت به جراحی اول بسیار سخت‌تر می‌باشد و نتایج آن کاملاً نامشخص است، بنابراین پیش از جراحی زمان کافی جهت تحقیق در مورد انتخاب جراح اختصاص دهید تا پس از جراحی دچار پشیمانی نشوید.

دکتر هادی سرمست

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک صورت و بینی

 • دارای بورد تخصصی
 • عضو انجمن جراحان گوش، گلو و بینی
 • عضو انجمن تحقیقات راینولوژی
 • سابقه بیش از ۶۰۰۰ جراحی بینی موفق
 • سابقه ی کار به عنوان جراح پلاستیک بینی وصورت در شهرهای رشت، آمل، نور و تهران
بهترین-جراح-بینی-گوشتی-دکتر-سرمست

جراحان بسیاری در استان تهران در زمینه‌ی جراحی بینی‌های گوشتی فعالیت دارند و به همین علت انتخاب یک جراح مناسب کار بسیار دشواری می‌باشد اما با توجه به مطالبی که در این مقاله عنوان شد، می‌توانید دکتر هادی سرمست را به عنوان جراح پلاستیک بینی و صورت با سابقه بیش از 13 سال جراحی بینی و انجام بیش از 6000 جراحی بینی موفق را انتخاب نمائيد.

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =