بهترین جراح عمل پلاستیک و زیبایی بینی‌ کیست؟

در جراحی پلاستیک بینی، بیمار و پزشک، هر دو، نسبت به هم دست به انتخاب می‌زنند. بیمار آگاه براساس مطالعات دقیق از میان متخصصان واجد شرایط برای این عمل دشوار، جراحی را انتخاب می‌کند که مشاوره دقیق و عالمانه‌ای را به او ارائه کند.

عمل جراحی پلاستیک بینی، عملی نیست که لازم باشد فوری در مورد آن تصمیم‌گیری شود. فقط یک بار امکان دارد این عمل خوب انجام شود. عمل جراحی برای اصلاح اشکالات پیش‌آمده ناشی از عمل‌های جراحی پیشین، به مراتب دشوارتر و کم‌ نتیجه ‌تر از عمل جراحی بار نخست است زیرا برداشتن بافت آسان‌تر از افزودن بافت است؛ آن هم در بینی‌ای که یک بار بافت‌های آن برداشته شده است.

بنابراین بیماران باید با بررسی‌های دقیق و تحقیق لازم و صرف وقت کافی در مورد انتخاب جراح، احتمال وقوع عوارض را به کمترین مقدار برسانند… از سوی دیگر، بسیاری از متقاضیان عمل جراحی زیبایی بینی به هیچ‌وجه موارد مناسبی برای جراحی نیستند و پس از عمل ممکن است مشکلات زیادی را تجربه کنند.

بنابراین، وظیفه متخصص جراحی پلاستیک بینی هم آن است که در مراحل مختلف با معاینات دقیق و بررسی‌های مختلف، بیمارانی را که جراحی بینی به صلاح‌شان نیست، از جراحی منصرف کند تا آنها را از خطرات و مشکلات پس از عمل نجات دهد. بنابراین یکی از بزرگ‌ترین خدمت‌ها به بعضی از بیماران توضیحات واقع‌بینانه در جهت افزایش آگاهی آنها قبل از عمل است…

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است